Vylepšujeme přepravu zásilek

11.01.2018

 

Na konci minulého roku jsme Vám rozeslali mnoho zásilek s Vitestiny v krabicích vyrobených na míru z pevné, několikavrstvé lepenky s oddělujícími přepážkami a polepkami „Pozor křehké!“. Dopravci se svěřenými krabicemi nezacházeli vždy úplně předpisově, zvláště v hektickém, předvánočním období.

 

Proto jsme se rozhodli kvalitu přepravy vylepšit. Vystužili jsme krabice další vrstvou materiálu, který obal zpevní ze všech 6 stran a zároveň umožní pohlcení energie při případném nárazu. Parádní, nové a na míru zhotovené krabice jsme připravili na velikost pro 15 kusů a 6 kusů Vitestinu a tyto krabice budeme odesílat počínaje 19. lednem 2018 Podívejte se na ně do galerie na konci článku!

 

Objednávky v uvedeném množství jsou ideální z hlediska stability dodání. Pokud si pořídíte menší počet sklenic, nemusíte se obávat. Prázdné místo vyplňujeme jiným materiálem. Přání zákazníka je pro nás rozhodující!

 

Aby Vám byl Vitestin zase o něco blíž, chystáme se letos navázat spolupráci s prodejnami po celé ČR, kde si jej budete moci zakoupit a rovnou odnést domů. Seznam prodejen budeme postupně zveřejňovat na našich stránkách.

 

Kromě toho máte možnost osobního odběru v provozovně v Českých Budějovicích. Někteří naši zákazníci si pro Vitestin® jezdí dokonce i na kole.

 

Bezstarostnou přepravu až k Vám Vám přeje


Ing. Jiří Šuster 

jednatel

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Please reload

Nejlepší příspěvky

6 dnů pro zdravá střeva

10.04.2020

1/6
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload