top of page

Zkušenosti zákazníků
VETERINA

Skutečné příběhy

Jestli nás něco těší a dává smysl naší práci, pak je to zpětná vazba od našich zákazníků a dosažené výsledky. Ručíme za to, že všechny recenze jsou autentické a napsané konkrétními zákazníky, kteří od nás Vitestin® odebrali a líčí zde své vlastní  pocity, názory a zkušenosti s užíváním Vitestinu® u sebe či u svých zvířat

Podle zásad Google Adwords, které dodržujeme z důvodu inzerování na Google, nám není dovoleno uvádět reference s tvrzeními o konkrétních výsledcích, pakliže se nezřekneme odpovědnosti. Z toho důvodu Vás musíme upozornit na následující: není možné garantovat konkrétní výsledky a zkušenosti zákazníků se mohou lišit.

Přesto ručíme za to, že všechny reference jsou autentické a napsané konkrétními zákazníky, kteří od nás Vitestin® odebrali. Pokud máte zájem a chcete-li se s daným člověkem spojit a bude-li s tím daný zákazník souhlasit, předáme Vám kontakt. Napište si o něj.

Způsob ověřování recenzí je podrobně popsán v Obchodních podmínkách.

Recenze zajišťuje samostatná aplikace, na obsah nemáme vliv, neupravujeme jej. Každý ze zákazníků líčí své vlastní subjektivní názory. 

Dle Listiny základních práv EU, Článek 11 - Svoboda projevu a informací, Vám předkládáme recenze našich zákazníků v písemné a nezměněné podobě. (Osobní a důvěrné údaje jsou rozmazány).

Pro rychlejší hledání zmáčkněte Ctrl + F  a do otevřeného okénka vpravo nahoře pište přímo název, část slova  (např.: průjm, bezlep, celiak, zácp, alergi... ). Vyhledá Vám všechna tato slova v celém textu.

96,9 %

Hodnotilo 168 uživatelů

otazník - ústní otvor, jícen, žalude, střeva, průjem, zácpa, záněty, nadýmání, rekonvalescence, problémy análních žláz, tympanie hlodavci, koliky koní

Hodnocení

4,85 dle 168 hodnocení od našich zákazníků

VPřípravek Vitestin jsem použila u svého psa FCR (Retriever) poté, co se u něj objevil průjem a zvracení. Hned po jedné dávce se trávení uklidnilo a pes se vrátil k plnému zdraví bez jakékoliv diety. Určitě bych doporučila mít doma jako pomocníka k trávicím obtížím u mazlíčků.  

21.8.2023

MVDr. Alena Žížalová

 
 

Mám 10letou fenku Norinku z útulku 10 kg. Začala být malátná, apatická, napřed po jídle blinkala a pak přestala žrát úplně. Diagnóza na vet. klinice se postupně měnila na zánět střev, asi i žaludku, možná, slinivky, či žlučníku. Po 4 dnech na kapačkách bez výsledku jsem nasadil Vitestin 3x denně. Výsledek byl vidět již druhého dne, za 5 dní se uzdravila úplně. 

10.8.2023

10.8.2023

 
 

Vitestin opakovaně pomohl se zažíváním mým pejskům, u adoptované fenky ulevil od chronické zácpy a těžkého vyprazdňování. Můžeme se na něj spolehnout s většinou zažívacích problému, které naši pejskové mají, u fenky německého boxera i border kolie jde o občasné průjmy z důvodu nevhodné stravy, kterou si samy naleznou a na Vitestin se můžeme vždy spolehnout.

6.6.2023

Eliška Homolková, Č. Budějovice

 
 

 

Po výborné osobní zkušenosti s Vitestinem jsem ho začala v malých dávkách podávat i svému pejskovi útuláčkovi (4 kg, 7 let), který měl dlouhodobé problémy se zácpou. Vitestin jsem mu podávala po dobu jednoho týdne injekční stříkačkou přímo do tlamičky 30 ml. Musím také podotknout, že po užití Vitestinu je mnohem živější a má chuť si více hrát. Nyní je to už rok a pejsek pořád parádně prospívá, předtím jsme čekali klidně i 10 minut a pejsek se stále nemohl vyprázdnit. Pejsků máme více a když se u nich objeví průjem, několik dní dáváme v menším množství (podle váhy) Vitestin a hned máme po problému a nemusíme do nich cpát žádné léky. Jsem vážně moc ráda, že Vitestin funguje nejen na lidi, ale parádně pomáhá i zvířátkům.

5.11.2020

Eliška, Týn nad Vltavou