top of page

Kontaktujte nás

Jihočeský vědeckotechnický park. Zapněte si zvuk :) NATURA IMUNECO, s.r.o.

O nás: proč to všechno vzniklo

V roce 2017 zahájila naše ryze česká firma NATURA IMUNECO, s.r.o. výrobu Vitestinu® na Jihočeském vědeckotechnickém parku. V roce 2018 jsme se zúčastnili ze zvědavosti a zájmu Svatováclavské IBD konference. Konference byla sice fajn a na vysoké úrovni, ale… ani jednou nepadlo slovo o nějakém finálním uzdravení. Někoho, někdy, alespoň jednoho ze sálu. To byl další motiv a hnací motor v našem úsilí a práci.

 

K tomu přišlo rozhodnutí, zaměřit se kromě výroby a výzkumu účinků na Crohnovu chorobu a ulcerózní kolitidu také na další potíže zažívacího traktu, jako jsou chronické průjmy, zácpa, syndrom dráždivého tračníku, ostatní záněty atd.

Výsledkem je nová a unikátní receptura i výrobní postup, tedy maximálně účinný a "vyladěný" doplněk stravy  Vitestin® - český produkt. Vycházeli jsme z toho, že to, co nám může nejlépe pomoci, roste pod našima nohama, na našich loukách, polích, v lesích. Vitestin tak dnes obsahuje více než deset českých bylin, jejich květů, plodů, natí i kořenů. Aloe Vera doplňuje strukturu a je obecně prospěšná na zažívání. Ženšen podporuje účinek, přispívá k vitalitě a regeneraci organizmu.

 

Výsledná účinnost a působení Vitestinu® je dána kombinací jednotlivých druhů bylin a složek, jejich přesným poměrem a unikátním výrobním postupem.

 

Vyšší hustota Vitestinu® zajišťuje lepší pokrytí sliznic zažívacího ústrojí. Díky tomu mohou všechny přítomné složky blahodárně působit velmi intenzivně a dostatečně dlouhou dobu.

Od roku 2017 jsme společně ušli pořádný kus cesty a udělali jsme hodně dobré práce. Odměnou za to vše, jsou pak vaše výsledky a vaše spokojenost, zlepšení kvality vašeho života, návrat do běžného života, vaše uzdravení z menších, středních, ale i chronických onemocnění. Těšíme se i na to, co je ještě před námi…

 
nadýmání průjem zácpa kolitida crohnova tračník dráždivý hemoroidy střeva zažívání regenerace střev
údaje
Jsme tu pro Vás

Mail pro objednávky: objednavky@vitestin.cz

Mail pro dotazy: vitestin@vitestin.cz

Mail pro fakturaci: info@naturaimuneco.cz

 

Telefon:  +420 389 500 001

Mobil:  +420 777 455 588 

Pondělí - Pátek: 7:00 - 15:00

(když jsme v práci bereme telefon i později)

Pokud nás chcete kontaktovat, použijte náš formulář pro zpětnou vazbu. Budeme na Vaše dotazy a připomínky reagovat obratem. Pokud máte dotaz ke své objednávce, uveďte k dotazu číslo své objednávky, popř. faktury, abychom mohli Váš požadavek rychleji vyřídit.

Naše adresa:

NATURA IMUNECO, s.r.o.

Lipová 1789/9

370 05 České Budějovice

IČ: 06331785

DIČ: CZ06331785

ZAKOUPENÍ ZBOŽÍ NA FIRMĚ PO TELEFONICKÉ DOHODĚ !

Napište nám!
Nahrát soubor

Děkujeme za odeslání!

formulář

Napsali o nás

Logo-slogan-cesta-tucne5.png
bottom of page