top of page

Zkušenosti zákazníků

Skutečné příběhy

Jestli nás něco těší a dává smysl naší práci, pak je to zpětná vazba od našich zákazníků s užíváním Vitestinu®. Ve snaze být transparentní jsme vytvořili tuto sekci, ve které se naši zákazníci dělí o své konkrétní zkušenosti.

Podle zásad Google Adwords, které dodržujeme z důvodu inzerování na Google, nám není dovoleno uvádět reference s tvrzeními o konkrétních výsledcích, pakliže se nezřekneme odpovědnosti. Z toho důvodu Vás musíme upozornit na následující: není možné garantovat konkrétní výsledky a zkušenosti zákazníků se mohou lišit.

Přesto ručíme za to, že všechny reference jsou autentické a napsané konkrétními zákazníky, kteří od nás Vitestin® odebrali. Pokud máte zájem a chcete-li se s daným člověkem spojit a bude-li s tím daný zákazník souhlasit, předáme Vám kontakt. Napište si o něj.

Způsob ověřování recenzí je podrobně popsán v Obchodních podmínkách.

Recenze zajišťuje samostatná aplikace, na obsah nemáme vliv, neupravujeme jej. Každý ze zákazníků líčí své vlastní subjektivní názory. 

Dle Listiny základních práv EU, Článek 11 - Svoboda projevu a informací, Vám předkládáme recenze našich zákazníků v písemné a nezměněné podobě. (Osobní a důvěrné údaje jsou rozmazány).

Pro rychlejší hledání zmáčkněte Ctrl + F  a do otevřeného okénka vpravo nahoře pište přímo název, část slova  (např.: průjm, bezlep, celiak, zácp, alergi... ). Vyhledá Vám všechna tato slova v celém textu.

97,9 %

Hodnotilo 171 uživatelů

Otazník- ústa, jícen, žaludek, střeva, průjem, zácpa, záněty, nadýmání, hemoroidy, ulcerózní kolitida, Crohnova chorova, dráždivý tračník

Hodnocení

4,90 dle 171 hodnocení od našich zákazníků

 

Dobrý den,

 

touto cestou si dovoluji vyjádřit obrovské díky za to, že mi tento rok pomohl Vitestin dosáhnout životních sportovních úspěchů. Je radost trénovat, když Vás nic nebolí, netrápí a nesvazuje hlavu.

 

Vitestin má lví podíl na tom, že jsem letos zvítězil na MČR v canicrossu a úspěšně reprezentoval naší zemi na MS v canicrossu, které se konalo v německé Leipe, odkud jsem si tuto neděli přivezl bronzovou medaili.

 

Těchto úspěchů bych bez Vitestinu nikdy nedosáhl. Ještě jednou moc děkuji za to, že tu Vitestin je a mně, sportovci s potravinovou intolerancí, dovoluje bojovat s těmi nejlepšími na světě.

 

Přeji krásný den celému Vitestin týmu :-))

 

Radim F. Drážďanský

 

PS:

Rád se s Vámi i Vašimi kolegy osobně podělím o své zkušenosti s užíváním Vitestinu a jeho vlivem na harmonii mého zažívacího traktu při každodenní pracovní a tréninkové zátěži. Jsem i absolutně přesvědčen, že díky Vitestinu vždy ustojím nástup viróz (to, že se v těle něco děje, poznám podle dat z každodenního měření prostřednictvím Mysasy), resp. u mě nedochází k jejich silnému propuknutí a viróza je vlastně utlumena. Díky tomu nemusím přerušit trénink, pouze upravím náročnost. Stejně tak je i zajímavý vliv doby od požití Vitestinu do prvního napití/snídaně, resp. jestli dodržím hodinu nebo více hodin). Myslím, že i hutnost Vitestinu má vliv na jeho účinek. Vypozoroval jsem, že čím hutnější, tím vyšší účinek, resp. lepší pocit. Nemluvě o době požití Vitestinu.

 

Vitestin užívám určitě více jak 10 měsíců, z toho poslední 3 měsíce bez vynechání jediné denní dávky (v rámci přípravy na MČR a MS). Nějak jsem nechtěl riskovat změnu stavu harmonie :-)).

 

Nedávno jsem i říkal manželce, že mám strach z jediného - co bych dělal, kdyby se přestal Vitestin vyrábět . . .

 

Za ty roky potíží jsem vyzkoušel opravdu všechno možné (včetně všech vyšetření v rámci hledání příčiny mého trápení). Až Vitestin mi dal jistotu, že jde trénovat bez bolesti břicha/žaludku.

 

S vřelou úctou,

 

RFD

PS: V canicrossu jsou 2 hlavní kategorie (Elite, tj.do 39 let a Masters, tj. od 40 do 49 let). Já jako čtyřicetiletý jsem v kategorii Masters. 

31.10.2023

Radim F. Drážďanský

 
 
Michal Milan NERATOVICjpg

Vážení, omlouvám se, že to píšu pozdě. 

Je mi 74 roků. Už čtyři roky zkouším různé přípravky z lekárny a nic nepomáhá. Mám problém s vyprazdňováním. Až váš výrobek VITESTIN mě ten problém upravil. Po osmé sklenici se mě to zlepšilo o 80 %. Též se mi srovnal krevní tlak. Cukr jde pomalu dolů. Dřív jsem byl jako stažený obručí a teď jsem volný - je mě nádherně.

Děkuji za tenhle výrobek a budu nadále pokračovat v užívání. Ať se vám daří.

S pozdravem

28.8.2022

Milan Michal, Neratovice

 
 

 

Vitestin je opravdu velmi účinný. Používal ho manžel na střeva, protože trpí na stará kolena intolerancí na nekysané mléčné výrobky. Zažívání se mu upravilo, Musí se vyhýbat mléčným výrobkům. U mě se s novým příchodem jiného ročního období, specielně na podzim objevují hemeroidy. Musím říci, že se mi vše uklidnilo a hemeroidy nemám.  Protože se zase blíží jaro, tak budu objednávat další Vitestin.

22.2.2023

Eva, Černošice   

 
 
2022-07-25 Surmík Miroslav PRAHA strana1_upra.jpg
2022-07-25 Surmík Miroslav PRAHA str.2_upr.jpg

 

Jak jsem si posledně objednával u Vás výrobek VITESTIN, který užívám s přestávkami od listopadu 2020, kdy jsem měl stálé průjmy, bolesti v břichu, stálé nadýmání a ještě k tomu HUBNUTÍ. Mě s přestávkami (mezi kúrami) pomohl a odstranil tyto potíže.

Avšak nadýmání mi způsobují ještě: Domácí kysané zelí, některá zelenina, jablka banány. Veškeré ovoce si mixuji v Nutribuletu jako syrové.

Proto Vás prosím objednávám si 15 kusů VITESTINU. Užívám 2 roky s určitými přestávkami.

1) Potíže, co mně provázely jsou pryč - bez průjmu, bolesti břicha, ještě mám nadýmání - již slabé.

2) Doufám, že poslední objednávka mi vše zlepší.

3) Jsem více vitální ve svém věku 74 let, kdy pravidelně cvicím, chodím pěšky, užívám si důchod v plné míře. Do recenze vyberte, jak potíže byly, tak zlepšení. Moc děkuji.

25.7.2022

Mirek S., Praha

 
 

Dobrý den, objevily se u mne časté průjmy, větry a při nich krev s hleny z konečníku. Kolonoskopie prokázala podráždění střevní sliznice s podezřením na ulcerozní kolitidu. V časopisu jsem viděl Vitestin, na základě uvedených informací, jsem se rozhodl ho vyzkoušet. První týden užívání se mi průjmy zhoršily. Ke konci druhého a v třetím týdnu jsem zaznamenal změny. Průjmy postupně ustaly a zmizela také krev s hleny. Po zhruba dvaceti dnech užívání stolice tuhá, pravidelná, bez hlenů a krve. Tedy po celkem 30 dnech užívání (1x denně) zdravotní problémy zcela ustoupily. Po konzultaci s pracovníkem firmy NATURA IMUNECO, jsem snížil dávkování z 1x denně na 1x za dva dny. Zhruba po 10ti dnech se mé problémy zcela vrátily (časté průjmy, větry a při nich hleny a krev z konečníku). Vrátil jsem se tedy k užívání Vitestinu každý den. Nyní po dalších 20ti dnech denního užívání mé problémy ustoupily, Vitestin užívám dál.

22.1.2023

Radim, Ostrava

 
 
Kalčíková Jarmila HORUŠANY - zánět tl střeva, dcera zácpy.JPG

Dobrý den, objednala jsem si u Vás opět Vitestin. Objednávala jsem si ho u pana Jiřího šustera. Chtěla jsem Vám moc, moc poděkovat za sebe i za dceru. V roce 2013 23.12. mě nechali v nemocnici se zánětem tlustého střeva. Následně v květnu po kolonoskopii zjistili, že mám četné divertikly na tlustém střevě. A od té doby mám problémy. Tak 2x až 3x do roka mám zánět tlustého střeva. Dostanu antibiotika a nebo si mě nechají v nemocnici. Letos v únoru se to opakovalo a já skončila v nemocnici zase se zánětem tlustého střeva. 

V polovině března manžel objevil v časopise povídání o Vitestinu a řekl, abych si to objednala a zkusila jsem to. Tak jsem to zkusila a od té doby piji Vitestin. Měla jsem první kúru 10 skleniček, druhou kúru 15 skleniček a ještě třetí kúru zase 15 skleniček, to jsem pila každý den a cítila jsem velkou úlevu. Po těch třech kúrách jsem šla na kontrolu a na krev. Kontrola dopadla dobře a krev ukázala velké zlepšení. Vitestin považuji za zázrak, protože zatím nemusím antibiotika. Od té doby si objednávám Vitestin, abych ho měla pořád doma po ruce. Když se mi něco nezdá, tak si dám skleničku. Nyní ho nepiji už každý den, ale jednou nebo dvakrát týdně. Panu doktorovi jsem to řekla, co piji, a dala jsem mu letáky. Jsem vděčná, že když zavolám, tak druhý den to mám doma. Moc Vám Všem děkuji. Škoda, že nemáte něco na snížení hladiny cukru. Řekla jsem to panu Šusterovi a on řekl, že se na to podívá. Ještě jednou moc děkuji.

Ještě chci poděkovat jménem mé dcery. Máme těžce invalidní dceru, sice jí je 41 let, ale je jako miminko. Musí se krmit, má pleny a sedí nebo leží. Špatně chodí na stolici a s jídlem to není vždy, jak bychom chtěi, aby jedla. Musíme dávat klystýr, aby mohla na velkou. Tak jsem také zkusili dát Vitestin, celou skleničku do ní nedostaneme. Ale rozdělíme ji na 2x nebo 3x. A dostavil se také výsledek. Má větší chuť jídlu, opravdu lépe a více jí a je vidět, že to jí nyní s chutí. a také může i na velkou, bez toho, aby dostávala pokaždé klystýr, ale zvládne to i bez něj. Tak máme velikou radost, že to pomohlo i Jarušce. ještě jednou Vám Všem moc, moc děkujeme.

14.10..2022

Jarka K., Horušany

 
 

 

Jak jsem si posledně objednával u Vás výrobek VITESTIN, který užívám s přestávkami od listopadu 2020, kdy jsem měl stálé průjmy, bolesti v břichu, stálé nadýmání a ještě k tomu HUBNUTÍ. Mě s přestávkami (mezi kúrami) pomohl a odstranil tyto potíže.

Avšak nadýmání mi způsobují ještě: Domácí kysané zelí, některá zelenina, jablka banány. Veškeré ovoce si mixuji v Nutribuletu jako syrové.

Proto Vás prosím objednávám si 15 kusů VITESTINU. Užívám 2 roky s určitými přestávkami.

1) Potíže, co mně provázely jsou pryč - bez průjmu, bolesti břicha, ještě mám nadýmání - již slabé.

2) Doufám, že poslední objednávka mi vše zlepší.

3) Jsem více vitální ve svém věku 74 let, kdy pravidelně cvicím, chodím pěšky, užívám si důchod v plné míře. Do recenze vyberte, jak potíže byly, tak zlepšení. Moc děkuji.

25.7.2022

Mirek S., Praha

 
 
Humňalová Irena (Kopalová) OSTROV - trávení.jpg

Vitestin mi pomáhá při chronických problémech s trávením, pokud se dodržují doporučení výrobce, má výborné účinky.

4.5.2022

Irena Kopalová

 
 
Marek Jiří TÁBOR - zácpa.jpg

Moje zkušenost s výrobkem Vitestinem:
Pocit těžkého břicha a tlaku v něm mě opustil. Zdravotní stav se mi zklidnil tím, že mi začala fungovat peristaltika střev. Vyprazdňování probíhá bez větších obtíží. Po 40 dnech užívání zkusím přes léto vysadit. Věřím, že v případě potřeby zavolám a Vitestin dostanu obratem. Děkuji vám za vaši vstřícnost a přeji, ať se vám dobře daří. S pozdravem

2.5.2022

J. Marek

 
 

Za mých 80 let jsem zažila dlouhá léta s antibiotiky, v tlustém střevě divertikulozu, výchlipky, neprůchodné tenké střevo, zácpu, hemeroidy, nadýmání, kožní problémy, věčně pobolívání břicha, únava. Po užívání Vitestinu zase svižně chodím, mast na hemeroidy už nepotřebuji, zácpa je pryč. Vše, co je od výrobce napsáno, je pravda. Vitestin je opravdu zázrak. Škoda, že jsem o něm nevěděla dříve. Opravdu mi pomohl.  Žádná zácpa, nadýmání, hemeroidy, celé věčně bolavé zažívací ústrojí se vylepšilo, i vitalita. A budu ho brát tak 2krát týdně dál, je doba covidová. Moc děkuji.

20.4.2022

 Irena Janečková, Praha

 
 
Josef Akai recenze.JPG

Mám diagnostikovanou ulcerózní kolitidu a dva akutní záněty tlustého střeva, na které mám předepsané kortikosteroidy. Díky Vitestinu se mně už během 15 dnů stav mnohem zlepšil. Zhruba první týden byly projevy detoxikace, kdy šla váha nepatrně dolů a projevovala řidší stolice. Když jsem vydržel, tak zhruba po těch 15 dnech se to ustálilo a tělo začalo nabírat na síle, stolice v normě, trávení začalo správně fungovat a na kontrole u Gastroenterologa zjistili na sonografii, že záněty již nemám a střevo vypadá v pořádku. Z původního plánu bioléčby mi předepsali jen pektázu s postupným vysazováním kortikosteroidů. Věřím, že při dlouhodobém užívání vitestinu se střevo zcela zahojí a třeba bude možné po kontrole u doktora i vyřadil zcela léky. Mohu jen doporučit.

15.3.2022

Josef Akai

 
 

Dobrý den,

Moje zkušenosti s přípravkem Vitestin:

Před více než dvaceti lety mi začaly zažívací problémy, spojené se střídavými průjmy nebo zácpami a bolestmi ve střevech. Asi po pěti letech mi byla diagnostikována Crohnova choroba. Problémy se i po léčbě postupně zhoršovaly a přibývaly další - kožní projevy, poruchy imunity a nesnášenlivost většiny běžných léků, což dělá starosti lékařům při léčbě jiných onemocnění.

S Vitestinem jsem se setkala před několika lety a od té doby ho periodicky užívám. Zpočátku jsem ho brala několik měsíců každý den, nyní mi stačí jedna až dvě skleničky během týdne. Přineslo mi to posílení imunity, zklidnění střevních potíží a pravidelnou stolici s tím, že se tak dá s Crohnem docela slušně žít.

Vitestin jsem doporučila i několika známým a jsou s ním též spokojeni.

14.3.2022

Jaroslava B., Police n. M.

 
 

Píši tento mail, abych Vám poděkoval za Váš produkt Vitestin. Nechtěl bych Vás dlouho zdržovat, protože čas je vzácný, tak jen ve zkratce.  Měl jsem cca 5 let metabolické problémy. Průjmy, bolesti břicha. By jsem jen na prohlídce u svého lékaře. Udělali rozbor stolice, nic. Vše v normě, žádná krev. Zkoušel jsem Immodium, Endiaron, pak střevní probiotika Probiaron. Lehce se to zlepšilo, ale když jsem je přestal jíst, zase se to vrátilo do „normálu“. Tak jsem přestal jíst uzeniny, přestal pít kávu, červené víno, tvrdý alkohol. Zlepšilo se to o polovinu, ale stejně jsem měl problémy. Pak mi moje paní doporučila Vitestin. Dostala tip od kamarádky, které pomohl. Řekl jsem si, proč ne. Horší to být nemůže. Koupil jsem si 8 dávek. Bylo mi lépe. Hned potom dalších 10. Zlepšilo se to ještě víc. Tak jsem si dokoupil 18 dávek. Zázrak. Mohl jsem jíst, co jsem chtěl. Svoboda… Takže – osvobodili jste mě třeba od toho, že jsem na metro musel vyjít o půl hodiny dříve, protože jsem věděl, že 2x půjdu. Osvobodili jste mě od trapných situací, mezi přáteli, od nedůstojných dobíhání WC a od hustých křovisek v parku         . Už půl roku jsem v pohodě a za to Vám děkuji. Tento týden si objednám „udržovací“, nebo „stabilizační“ dávku 20 kusů.

Ještě jednou děkuji. Váš fanoušek,

16.2.2022

smajlik.png

Libor C., Praha

 
 
Došková Oľga NEJDEK - nadýmání, žáha, hemoroidy, průjem.JPG

Vážená spoločnosť NATURA IMUNECO!

Už dlhšiu dobu som pociťovala poruchy zažívacieho systému. Trápilo ma nadýmaní, pálenie žáhy, hemeroidy, riedka stolica. Po 6-dňovej kúre užívanie vášho přípravku Vitestin som pocítila rapídne zlepšenie zdrav. stavu. Som ďaleko vitálnejšia, ustúpila riedka stolica 4-5 x denne, upravilo sa nadýmanie, pálenie žáhy, ustúpila únava a podráždenosť. Doporučila som ho kamarátke a môžem ho doporučiť aj cudzím ľuďom.

Prosila by som váso zaslanie ďalších 12 kusov vášho přípravku na horeuvedenú adresu.

Vo vašej záslužnej práci vám prajem veľa úspechov a hlavne zdravie, které pomáhate svojim zákazníkom obnovovať a upevňovať.

S pozdravom

8.1.2022

Došková Oľga

 
 
recenze nadýmání zácpa Voborník Kare manželkal_edited.jpg

V příloze přikládám průklep prvotního hodnocení účinnosti vašeho léku na zdravotní problém jí manželky. Prvopis byl již zaslán. (cca květen 2021)

K údajům uvedených v prvotním hodnocení s radostí uvádím, že do dnešního dne tj. 21.11.221 k žádným zdravotním problémům u manželky nedošlo. K odstranění příčin zdravotních problémů mojí manželky došlo jedině po požívání Vitestinu. Žádné jiné léky k odstranění výše uvedených zdr. problémů manželka nebrala, lékařskou pomoc nevyhledávala. Vzhledem k rychlé účinnosti vašeho Vitestinu nebylo ani zapotřebí. S manželkou žijeme osaměle a v našem věku 80, 84 let jsme za každou pomoc vděční, zvláště pokud se týká zdravotních problémů. Proto Vám ještě jednou za všechno děkujeme a přejeme vše dobré. S pozdravem

21.12.2021

Karel Voborník s paní, Želiv

 

původní hodnocení najdete pod 30.4.2021

 
 
 

Gratuluji k výrobku. Čtyři měsíce jsem měl průjem i čtyřikrát za den. Podstoupil jsem všechna možná vyšetření, kolonoskopii, sono břicha, gastroskopii samozřejmě krev, stolici. Dostal jsem různé prášky včetně 2x antibiotika. Už po použití jedné láhve vašeho doplňku stravy se můj stav ze dne na den zlepšil. Nyní stolice i už po dvou dnech správná barva, fantazie. Pro úplnou informaci, ještě jsem poté vzal další dvě sklenice a tři mám v rezervě. Láhev jsem vypil najednou, chce to sice pevný žaludek, ale doporučuji. Koupeno v Ústí n/L Špitálské náměstí 3517, výborná cena. Ještě jednou gratuluji a Děkuji!

Jinak gastro mají všude plno a nepřijímají! Ještě že jsem byl registrován v Teplicích po kolonoskopii před 10 lety. Zjišťuji, že mít dnes problém se zažíváním, to nikomu nepřeji. Našel jsem váš inzerát náhodou v časopise.

Dík, dík, dík!!! S pozdravem

2.8.2021

Růžička Václav, Prosetín

 
 
 

Mockrát děkuji výrobci VITESTINU, který mi vyřešil mé dlouholeté zažívací a střevní problémy již po dvacáté sklenici. Ještě ho užívám, ale v menších dávkách, velká úleva a velký dík.

20.12.2021

Helena, Přerov

 
 
 

Vážení, na prosbu paní prodavačky z Tachova z prodejny v ul. Husitská Vám posílám zkušenosti z výrobkem Vitestin. Již několik měsíců to kupuji manželovi, který trpěl průjmem a nadýmáním. Každý měsíc vypije 10 skleniček a dá se říci, že je po problémech. Jsme s tímto výrobkem spokojeni a budeme pokračovat v užívání

23.11.2021

Dana K., Tachov

 
 
 

Dobrý den, ráda bych se podělila o svou zkušenost s Vitestinem - aktivní péče o střeva. 

Je mi 30 let a 2 roky trpím úbytkem na váze a často, když sním něco "nezdravého" je mi špatně. Dle všech vyšetření mi bylo řečeno, že to je vlivem stresu. Už jsem nevěděla, jak těmto problém řešit a tak mi jedna známá doporučila tuto značku. Jelikož jsem toho vyzkoušela už dost a přišlo mi to vždy předražené a účinky žádné, tak jsem si řekla, že když je to odzkoušeno i kamarádkou, tak to zkusím. Byla jsem mile překvapená, jak se mi po měsíci užívání Vitestinu - péče o střeva, zlepšilo trávení a má střeva jako by byla vyléčená, vyčištěná. Už pomalu i přibývám na váze a zažívání mám více srovnané. Určitě se nebojte vyzkoušet, já budu tuto značku určitě doporučovat :-)

17.11.2021

Pavla, Roudnice nad Labem

 
 
 
Stýblová Jarmila ČESKÉ VRBNÉ - ČB - polyp, divertikly, průjem_edited.jpg

Při koloskopickém vyšetření mi byl před léty odstraněn polyp a diagnostikovány divertikly. Byla jsem celkem bez potíží. Další koloskopie již není nutná. Letos od jara mě však začaly časté průjmy. Tyto potíže se stupňovaly denně. V časopise jsem objevila přípravek Vitestin. Začala jsem užívat 1 lahev denně. Nejprve se stav spíše zhoršil, po využití 10 dávek užívám 1/2 sklenice denně a cítím se lépe. Občas mám sice více stolic, ale není již to nekontrolovatelný průjem. Musím také počítat, že vzhledem k mému věku stav nebude vždy ideální, ale cítím se lépe.

15.12.2021

Jarmila Stýblová, 90 let

 
 

Děkují vám za zaslaný Vitesin, ale především chci poděkovat za úlevu a celkové zlepšení mých obtíží, které mi způsobila gastritida. Podstatnou úlevu jsem zaznamenala již po druhé dávce vašeho přípravku a jakékoliv známky tlaku, či bolesti žaludku zmizely již po 4. dávce. Srdečně vás zdravím a přejí vše dobré.

10.10.2021

Zuzana Dupalová, Kutná Hora

 
 
 
Schrek Ondřej recenze.JPG

Parádní produkt za zlepšení zažívání, navíc na přírodní bázi.

9.11.2021

Recenze z Googlu

Ondřej Schrek

 
 

Jsem diabetik II a užívám Metformin, po kterém jsem měla nežádoucí účinky - nevolnost od žaludku, nechutenství a průjem. Účinné moc nebylo ani užívání probiotik a prebiotik, občas jsem užila Imodium, které pomohlo, ale nežádoucí stav se po pár dnech vrátil. Až náhodně jsem objevila přípravek Vitestin a na zkoušku po písemné konzultaci s panem Ing. Šustrem jsem si zakoupila 6 sklenic. Hned po 1. dávce se stav zlepšil, ale po 3. dávce se mírně zhoršil, setrvala jsem a po 6. dávce se stav začal lepšit. V současné době (po využití 15 sklenic) je stav celkem stabilizovaný, stolice 1-2 za den - ok, žaludek (podpořím ještě kapkami Máty peprné po jídle) se zklidnil a vrátila se chuť k jídlu. Zakoupila jsem si další sklenice a budu užívat již v mírnějším režimu a hlavně také ,abych měla doma SOS zásobu. Děkuji moc za tento přípravek, rychlé dodávky a velmi vstřícné, lidské jednání pana Ing. Šustra. Přeji celému kolektivu Vitestinu hodně spokojených zákazníků a pevné zdraví.

V současné době popíjím 1x týdně, abych nepřestala užívat najednou. A vždy jsem připravena mít zásobu doma pro tzv. nouzový stav.....:-)

S úctou

28.10.2021

Jana K., Praha

 
 
 
Vodičková-Heda-Č.-BUDĚJOVICE---antibiotika,-průjmy-str.2-r.jpg
Vodičková Heda Č. BUDĚJOVICE - antibiotika, průjmystr.1.JPG

Moje zkušenost s užíváním Vitestinu:

V prosinci 2020 jsem dostala předepsaná antibiotika na zánět dutin a jejich užívání mi způsobilo průjmy v počtu 5x denně. obrátila jsem se tedy (v květnu) na ordinaci "Gastro". Tam jsem opět dostala předepsaná antibiotika zaměřená na "léčení" střev. Výsledek "léčby" byl ten, že během 24 hodin jsem měla 10-12 průjmů!

To trvalo až do poloviny srpna!

Nepředstavitelné!

Pak jsem naštěstí objevila reklamu Vitestin. Okamžitě jsem si ho opatřila v Č. B. v prodejně "Johanka". Po šesti dnech užívání se průjem ztratil.

Samozřejmě jsem v užívání Vitestinu pokračovala a preventivně ho užívám dál. Už měsíc jsem bez potíží.

Dík výrobcům za tento zázrak!!

1.10.2021

Heda Vodičková, Č. B.

 
 
 
Chocholatá Miroslava VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ.JPG

S Vitestinem jsem spokojená. Děkuji za tak vzácný lék.

S pozdravem

24.9.2021

Chocholatá, Val. Mez.

 
 
 
Funková Soňa HUSTOPEČE U BRNA - hemoroidy, tlak v břiše REC1.JPG
Funková Soňa HUSTOPEČE U BRNA - hemoroidy, tlak v břišeREC2rr.jpg

Vážení,

Je mi 74 let. Mám diagnostikované hemeroidy bez velkých potíží po celou dobu. Náhle jsem měla pocity tlaku v břiše, a po zácpě jsem měla trošku krve na toal. papíře. Vylekala jsem se a rozhodla jsem se jít k lékaři. Ale víte, jak rád člověk jde k lékaři, zvlášť v této covidové době. Objevila jsem leták  s Vitestinem a po přečtení ohlasů od uživatelů jsem si uvědomila, že pomohl tolika lidem s mnohem vážnějšími problémy, tak jsem si objednala 6 sklenic. Po využití 2 lahviček se mi ulevilo, a po využití všech problémy zmizely úplně.

Určitě si objednám další, abych si trávicí trakt pořádně pročistila a problémy se nevrátily.

Děkuji všem pracovníkům, kteří se podíleli na tomto doslova úžasném produktu

S pozdravem

17.9.2021

Soňa F.

 
 
 
S.Tomáš-Dr.-HRADEC-KRÁLOVÉ-recnze.jpg

Již po několika dnech užívání došlo k uklidnění střevních potíží, časté (několikadenní) chození na toaletu se stalo minulostí. Mohu opravu doporučit! 

21.9.2021

Dr. Tomáš S., Hradec Králové

 
 
 

Držím palce Vám i vašemu výrobku, pomáhá opravdu. Děkuji za něj.

29.8.2021

Trafinová

 
 
 
 

Vážení přátelé,

chtěli bychom vám opět poděkovat. Manželka byla včera po 3 letech na kontrolní kolonoskopii. Před poslední kontrolou lékaři zvažovali odstranění části střeva, protože bylo neprůchodné. Lékařka, která posledně vyšetřovala manželku se při  včerejším vyšetření obávala průchodnosti sondy do tlustého střeva. Vše probíhalo absolutně bez problémů, ve střevech nebyla žádná zánětlivá místa ani polypy. Žena říkala, že při pohledu na obrazovku viděla krásně růžovou sliznici jako v krku, divertikly nepřibyly ani se nezhoršily.  Vše díky užívání Vitestinu.

Lékařka jí po výkonu sdělila, že má přijít na další kolonoskopii až za 10 let, nebo v případě nějakého problému. Vzhledem k vynikajícím stavu střev oproti minulu jsme její názor nerozporovali.

Já jsem v čekárně po dobu čekání na manželku šířil mezi čekajícími pacienty osvětu o Vitestinu. Bylo jich 5 a všichni byli v pozici, že nevěděli co se svým zhoršujícím se stavem střev dělat. Při vyřizování dokladů jsem sestře dal vaše prospekty, ať je dá pacientům.

Jsme rozhodnuti, že manželka si každý půlrok udělá preventivně Vitestinovou kůru.

Protože je krátce do voleb, počkám na nového ministra zdravotnictví a chci ho oslovit, aby pomohl většímu rozšíření užívání Vitestinu, o jehož přínosu jsem pevně přesvědčen. Ještě jednou vám všem moc děkujeme, přejeme hodně úspěchů ve vaší záslužné práci. Došly nám ukořistěné vaše letáky od praktického lékaře (už je nemají) . Kdyby byla možnost, doplňte nám zásobu ať můžeme pokračovat v šíření osvěty.      

2.9.2021

​Manželé P., Česká Lípa

 
 
 
P. Jana OLOMOUC - zažívání, vyprazdňování asi zácpa.jpg

Dobrý den,

trpím již delší dobu střevními problémy a špatným vyprazdňováním. Náhodně jsem přišla na Váš Vitestin. Již po 6 sklenici se střeva zklidnila a ustoupily i bolesti kolem žaludku. Je mi celkově lépe. Děkuji za tento doplněk stravy a přeji Vám další spokojené zákazníky.

1.9.2021

Jana P., Olomouc

 
 
 

Vážení, 

píši v zastoupení svého vnuka, protože ve svých devatenácti letech je zcela zdravý - Vitestin nám pouze objednává.

Mně a mému manželovi je 68let. Snažíme se žít zdravým životním stylem. Zásadní zdravotní problémy nemáme. V časopise, který je celý věnovaný tématu Zdravá střeva a dobré trávení, jsem poprvé zaregistrovala upoutávku na Vitestin. Na vaše doporučení jsme si nejprve objednali lahvičky na 14 dní. Já jsem se cítila po všech stránkách lépe a byla jsem štíhlejší. Manželovi, který delší dobu bral antibiotika, se upravilo zažívání a zhubl o 5 kg. Proto jsme si objednali skleničky další. 

Koupila jsem Vitestin i svým snachám a kamarádce. U 1. snachy (33 let) jsem doufala, že by se jí mohla zlepšit lupénka. Bohužel měla s pitím Vitestinu obtíže, zvedal se jí žaludek a nakonec to vzdala. 2. snacha (48 let) byla spokojená, cítila se lépe, lehce zhubla a chce v pití Vitestinu pokračovat. Kamarádka (70let) má hodně zdravotních problémů - vysoký tlak, cukr, kloubní obtíže... Pila Vitestin 20 dní - denně polovinu lahvičky. Je nadšená, protože laboratorní hodnoty cukru i cholesterolu jí klesly. Také chce s Vitestinem pokračovat.

Zájem o Vitestin projevil i kamarád mého muže, který má nadváhu a pomáhá mu. Skleničky si objednala i další babička mého vnuka.

Vitestin opravdu zaručuje to, co je o něm inzerováno, není to planá reklama. Naše rodina jej rozhodně zařadila mezi potravinové doplňky, se kterými máme výborné zkušenosti a hodláme v jeho pití pokračovat. Proto můj vnuk objednává Vitestin tak často. Děkujeme vám a přejeme také vám pevné zdraví.

30.8.2021

M.K.

 
 
 

Dobrý den,

byl mi diagnostikován zánět střev. Držela jsem dietu, dobrala speciální antibiotika, ale stále mě silně bolelo v podbřišku, cokoliv jsem snědla např. rýži mi připadalo jako když mám ve střevech kamení a celkově jsem cítila velkou únavu.

Náhodně jsem se zastavila v krámku se zdravými věcmi, kde mě paní prodavačka upozornila na Vitestin. Již od druhé láhve jsem cítila úlevu, pohlazení po mých vnitřnostech, Postupně vymizela bolest v podbřišku a v podstatě po třetí láhvi jsem mohla téměř normálně jíst. Momentálně jsem vypila 6 lahví a další mám objednané.

Můj názor - je to zázrak a mrzí mě, že jsem o tom nevěděla dříve, neboť problémy se střevy mám delší dobu.

V každém případě - je to cesta k uzdravení.

31.8.2021

Ivana, Hradec Králové

 
 
 

Vitestin mi pomohl vrátit se k přerušovanému půstu, kdy 4 hod předtím, než jdu spát, nic nejím. Tento režim v kombinaci s biologickou léčbou mi pomohl přivést po několika dlouhých měsících zpět k remisi ulcerózní kolitidu, kterou s největší pravděpodobností po dlouhých letech aktivoval Covid.

26.8.2021

Martin, Vysočina

 
 
 
Pozerová Dagmar OLOMOUC - operace, antibiotika, zažívání, metagolismus.jpg

Vážení,

před asi čtrnácti dny jsem si objednala Vitestin, když jsem si přečetla nabídku a recenze zákazníků. Vzhledem k tomu, že mám dlouhodobé problémy se zažíváním, tak jsem se rozhodla Vitestin vyzkoušet. Věřím českým výrobkům a důvěřuji českým odborníkům a vědcům.

Po několika operacích a reoperacích kyčelních kloubů jsem dlouhodobě užívala antibiotika a od té doby mám problémy. Rovněž po operaci štítné žlázy se metabolismus zhoršil.

Po první dávce Vitestinu - myslím tím 10-ti denní kúru - jsem pocítila úlevu, tak jsem si objednala dalších 10 lahviček Vitestinu. Myslím, že bude třeba pokračovat déle, když ty mé problémy jsou dlouhodobé. Věřím, že se opět budu cítit lépe. Příští týden jsem se domluvila na dalších deset lahviček Vitestinu.

Probiotika a prebiotika a další doplňky stravy jsem mnohokrát užívala, ale zlepšení se nekonalo.

Děkuji Vám za pomoc a přeji hodně spokojených klientů.

25.8.2021

Dagmar Polzerová, Olomouc

 
 
 

Mám úžasnou zprávu ohledně Vitestin...

Beru ho dle vaší rady nepřetržitě přes dva měsíce (jsem nadšená.... ranní průjem sice nadále trvá - lymfocyticka collitis, ale mám spoustu energie......) a dneska mi oznámili výsledky krevních testů na kardiologií v Linci, prý tak dobré výsledky ještě v životě neviděli a chtěli by Vitestin doporučovat cardio pacientům.

Já se cítím úžasně, cholesterol mám ukázkový.

Dnes odjíždím nočním autobusem do Holandska, spaní v autobuse a pak po skautsku a Vitestin si vezu!!!! na každý den jeden.....snad se mi nerozbije.

Děkuji, vděčná

25.8.2021

Stanislava Š.

 
 
Kníže Z STOCHOV - CR, nemoci střev, otok slinivky, průjmy, lepek, intolerance.JPG

Pane řediteli,

Váš výrobek Vitestin jsem získal v obchodě Natura Apatica v Gorkého ul. 382/8 v Kladně, kde je velice ochotná vedoucí, paní Blanka Kaschteová.

Bude mi 92 let a jezdím si pro Vitestin z venkova do Kladna.

Od r. 1960 jsem byl nemocen. Lékaři mi postupně diagnostikovali otoky slinivky, Crohnovu chorobu i různé další nemoci střev. Za 51 let jsem využil spousty různých léků a stručně řečeno trvale nepomohlo nic. Byl jsem velmi omezen ve sportování i cestování. Denní průjmy přicházely nečekaně a trvale v různou dobu. Nesnášel jsem lepek ani žádné pečivo.

Vitestin mne zcela vyléčil. Zprvu jsem koupil 12 kusů a využil je dle návodu i rad paní Kaschteové. Během 3 týdnů průjmy přestaly. To, co nedokázaly různé léky za 51 let, to dokázal Vitestin za 3 týdny. Pro mne je to hotový zázrak. Dnes si kupuji Vitestin jen jako rezervu či pojistku do budoucna a nevyužívám již denně celou sklenici. Nyní mohu cestovat kamkoli a bez rizika. Vitestin doporučuji každému, kdo má podobné potíže, které jsem měl já po 51 let. Řada lékařů ho vůbec nezná, proto ho nemohou doporučit či předepsat.

Díky Vaší firmě jsem vrcholně spokojen.

S pozdravem

19.8.2021

Z. Kníže, DPS Stochov

 
 
 

Vitestin kupuji pro svojí maminku. Celý život má problémy s vyprazdňováním, někdy pro ní musela přijet sanita, protože při dlouhodobém vyprazdňování dostala zánět ve střevu. Doktoři jí léčí na líná střeva. V časopise jsem narazila na Vaší reklamu a vyzkoušeli jsme Vitestin. Od té doby se její potíže velmi zmírnily. Nemůže si Vitestin vynachválit. Děkujeme, že jste jí zlepšili život.

27.8.2021

Míla, Děčín

 
 
Studnička Petr VNOROVY - nespavost.jpg

Delší dobu jsem měl problémy se zažíváním, nemohl jsem v noci spát, usínal jsem až nad ránem. Léky z lékárny ani na předpis od lékaře mi nepomáhaly. Po přečtení inzerátu na Vitestin jsem si ho objednal na zkoušku. Přípravek předčil mé očekávání. Je to kvalitní doplněk stravy. Jsem s ním velmi spokojen. Děkuji Vám.

26.8.2021

Petr z Moravy

 
 
Eva OLOMOUC - sucho v ústech, krku, sliznice.jpg

Doplněk stravy firmy Natura Imuneco Vitestin předčil mé očekávání. Po dlouhodobém problému se suchem v ústech a vyzkoušení všeho možného bez jakéhokoli úspěchu, pomohl Vitestin, a to hned po druhé dávce. Je to neuvěřitelné. Pocit suchých sliznic v ústech a krku již nemám. Jsem velmi vděčná za to, že takový prostředek existuje. Škoda, že jsem to nevěděla dřív.

12.8.2021

Eva, Olomouc

 
 
Nemravová H. - bolest břeicha, nespavost, otok nohou, cukrovka.jpg

Silné bolesti v oblasti břicha těžko lokalizovatelné, zda od žlučníku, žaludku, či střev. Nespala jsem. Jsem silnější, mám oteklé nohy. Beru léky na tlak, cukrovku a cholesterol. Měla jsem informaci, že synovi Vitestin pomohl. Nyní jsem vybrala 8 Vitestinů, bolest zmizela, otoky nohou částečně ustoupily, jsem pohyblivější, mohu spát. Hodně jsem omezila jídlo, asi to též pomohlo, ale hlavně Váš přípravek.

23.7.2021

H. Nemravová, okr. Olomouc

 
 
Nemrava D OLOMOUC-bolest břicha, neschopnost_e.jpg

Měl jsem silné bolesti v oblasti břicha, 2 týdny nechodil do práce a jen ležel. Vitestin mi již po 3 dnech pomohl od nejhoršího. Měl jsem 10 Vitestinů vždy ráno, pak dopoledne nic nejdel, zbytek dne jen trochu jídla. Teď už chodím do práce a Vitestin užívám o víkendu jako prevenci. Opravdu mi pomohl.

23.7.2021

D. Nemrava, okr. Olomouc

 
 
Němeček Václav OLOMOUC - hemeroidy, krev, buňky.jpg

Bylinná směs s aloe vera - Vitestin jsem užíval o něco více než  30 dní. Už od prvních dní bylo jasně vidět, jak prospívá mému tělu, střevům. Chodím pravidelně na frekvenční měření přístrojem Oberon, kde výsledky byly hned vidět. Celkový stav v těle se zlepšoval na všech úrovních. Kvalita krve, buněk, vše se zlepšovalo v návaznosti na užívání Vitestinu. Měl jsem malé hemeroidy a ty už jsou pryč. Vitestin teď užívám preventivně, pro dobrý pocit a zdraví těla cca 1x za 14 dní.

12.8.2021

Václav Němeček

 
 
G Petr OLOMOUC- UC.jpg

Vitestin jsem užíval vždy ráno nalačno minimálně dvě hodiny před jídlem po dobu 16 dní z důvodu diagnostikované ulcerózní kolitidy. Za dobu užívání došlo k postupnému zlepšování zdravotního stavu a úpravě stolice. Především každodenní bolesti břicha téměř zmizely! S užíváním budu nadále pokračovat a doporučuji i ostatním se stejnými problémy.

12.8.2021

Petr G.
 

 
Kinclová Jaroslava LELEKOVICE - vyprazdňování.jpg

Je mi 88 let, tudíž mám plno zdravotních problémů. Mimo jiné problémy s vyprazdňováním. Náhodou jsem viděla reklamu na Vitestin v časopise a objednala jsem ho. A dobře jsem udělala. Jsem velice spokojená, potíže pominuly a již mám třetí dávku a preventivně Vitestin budu brát dále. Doporučuji

28.7.2021

J. K. z Moravy
 

Pozn.: třetí dávka = třetí objednávka - celkem 16 ks

 

Měla jsem velké štěstí, chytnul mě žlučníkový záchvat, bylo mi strašně špatně. Dostaly se mi do ruky noviny, kde jsem si přečetla o Vitestinu, přírodním produktu vyráběném v Českých Budějovicích v laboratořích Jihočeského vědeckotechnického parku. Vytočila jsem číslo a ozval se mi úžasný a ochotný pán ing. Jiří ŠUSTER. Jakmile jsem mu řekla o mém problému urychleně a přednostně mi poslal první balení. Hned po druhé sklenici mi to začalo zabírat. Nyní jsem byla na vyšetření krve a výsledky dopadly výborně, což před touto léčbou nebylo. Ještě jsem u toho zhubla. Děkuji panu ing. Jiřímu Šusterovi a celému kolektivu, s úctou a velkým poděkováním.

25.7.20201

Jana Hornerová

 

Váš výrobek jsem objevil v roce 2019 v reklamě v časopise. Zkusil jsem jej užívat. Poprvé jsem si vzal 3 sklenice. A byl jsem překvapen, že se mi stolice docela upravila.  Po té jsem příležitostně VITESTIN využíval i v minulém roce. Na přelomu roku 2020/21 a po té i v roce 2021 se zopakovala léčba antibiotiky rozhodilo se mi zažívání. Tudíž jsme s manželkou usoudili, že objednáme větší počet dávek VITESTINU.

Zkraje přípravek zafungoval docela dobře, stolice se mi upravila po počátečním překvapivém průjmu. Ale to byl jen první den. Po té se již vše vylepšilo. Jako natruc jsem asi třetí den užívání dostal nějakou virózu, což jsem vůbec nečekal. To nesouviselo s užíváním VITESTINU, v užívání jsem asi tři dny ještě pokračoval, ovšem pak jsem přípravek vysadil, neboť jsem se díky viróze, kterou jsem trpěl především bolením hlavy, tekoucí rýmou a pálením očí. Chtěl jsem Vitestin užívat v klidu, kdy je jeho účinnost dle mého mínění účinnější. Což tedy úplně nevím, ale rozhodl jsem se tak. Nyní po přestávce v jeho užívání VITESTIN doberu.

Poslední užívání VITESTINU tedy bylo atypické, přesto jsem poznal, že mi pomáhá. A to především k úpravě stolice. Jde snadněji, bez prudkých reakcí konečníku, které se někdy  (nevím proč) dostavují. Celkově se v reakcích části  mého zažívacího traktu orientuji dost obtížně. I při rádoby dietní stravě (vaří mi moje dlouholetá manželka, která mne zná) a dodržování zásad jako je pravidelnost a střídmost ve stravě i požívaných tekutinách, přicházejí výkyvy a nedokážu si v některých případech zdůvodnit proč. 

Je mi jasné, že své problémy (stenózu konečníku, zúžení střeva po sešití, sníženou imunitu, otok pravé nohy, choulostivost na určité potraviny a omezenou výkonnost) nevyřeším, ale díky Vašemu přípravku dosáhnu vyšší celkové obranyschopnosti a vyrovnanosti funkce zažívacího traktu potažmo i psychické odolnosti. Neboť budu vědět, že mi VITESTIN rozhozené zažívání zklidní a upraví do přijatelnější podoby. Jsem velmi vděčný jednak autorovi či autorům tak vynikajícího přípravku a jednak za Váš vstřícný přístup včetně zvládnuté logistiky.

S pozdravem a přáním hezkého léta

18.7.2021

Ing. J.B., Kolín

Dobrý den,

děkuji za Váš přírodní produkt Vitestin, který mi již po deseti dnech užívání velmi pomohl. Prodělal jsem před dvěma roky infekci helikobakterem. Po následné léčbě antibiotiky jsem začal mít problémy se zažíváním. Měl jsem trvalou zácpu, neustále nafouklé břicho a s tím spojené bolesti. Bál jsem se cokoliv sníst. Nepomohly ani následné léky. Náhodně jsem objevil Vitestin, který jsem zakoupil v Písku ve zdravé výživě U Vlka a začal jsem ho užívat. Byl jsem mile překvapený, za jak krátkou dobu a jak hodně mi pomohl. Upravil jsem si také stravu (více zeleniny, luštěniny a co nejméně masa a mastných výrobku). Nadále Vitestin používám, byť v malém množství a mohu ho vřele doporučit všem. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem

8.7.2021

Jaroslav F., od Písku

 
 
 

Více jak půl roku mne trápily bolesti břicha, pocit pálení v břiše a s tím spojené nevolnosti přicházely hlavně v noci. Vyšetření u lékaře, odběr krve, ultrazvuk, gastroskopie - nic neodhalilo příčinu. Když jsem uviděla v časopisu reklamu na přípravek Vitestin, hned jsem si na internetu našla Vaše stránky a recenze spokojených zákazníků rozhodly. Zavolala jsem na uvedené číslo, ochotná paní se mnou zkonzultovala můj problém a do tří dnů jsem obdržela svou zásilku (tři balení zdarma jako dárek navíc za doporučení obchodu, takže velké díky). Už po užití první sklenice se dostavila úleva, po využívání šesti dávek všechny potíže zmizely a zatím se nevrátily. Takže děkuju za tento skvělý přípravek. Těší mne o to víc, že je český. Rozhodně doporučuju, vyzkoušením nic nezkazíte a možná i Vám pomůže odstranit zdravotní potíže.

17.6.2021

Vl. Vydrová

 
 
 
 
 

Pozn.: Dávkou se zde myslí sklenička

 

Dobrý den, chci se podělit o zkušenosti s Vitestinem. Díky sedavému způsobu života během lockdownu jsem velmi zápasila s nadýmáním, a počínajícím pálením žáhy.

PAK MNĚ PŘIŠEL DO CESTY VITESTIN A BYLA TO JASNÁ VOLBA. VYPILA JSEM POSTUPNĚ 5 LAHVIČEK NA LAČNO RÁNO - 5 DNÍ A PAK JSEM BRALA 2 LAHVIČKY TÝDNĚ. PILA JSEM POMALU, PŘED VYPITÍM DŮKLADNĚ PROTŘEPALA. JE PO PROBLÉMU. TROCHU JSEM SE OBÁVALA PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY U LÉKAŘE, A VŠE DOPADLO DOBŘE.

VITESTIN SE STÁVÁ PRAVIDELNOU SOUČÁSTÍ MĚHO ŽIVOTA, CHCI HO PÍT V DOBĚ 36 HODINOVÉHO PŮSTU, KTERÝ CHCI ZAŘADIT.

PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ VE VAŠÍ PRÁCI.

29.6.2021

Věra S., Praha

 
 
 
 

Je potřeba Vám velmi poděkovat za úžasný výrobek. Náš syn (36 let) měl na konci prosince 2020 vážnou operaci rozsáhlého zánětu slepého střeva, musel mít i nějakou dobu vývod. Váš prostředek Vitestin jsme objednali a syn jej denně využíval (ráno na lačno cca 60 % obsahu jedné sklenice a zbytek vždy odpoledne).
Vitestin přispěl k velmi dobrému postupu vyléčení, proto se syn rozhodl Vitestin používat i nadále a my se ženou budeme Vitestin používat preventivně.
Moc děkujeme.
S pozdravem

30.6.2021

Marie a Jaroslav, Šternberk

 
 
 

Dobrý den,

měla jsem dlouhodobé střevní problémy, záněty, průjmy s bolestmi břicha. Noci jsem trávila na záchodě. Lékaři mi nepomohli, ani antibiotika nezabrala.

Letos asi 10.března jsem na internetu objevila VITESTIN a po poradě s Vaší organizací - ing. Šustrem jsem jej začala užívat. Syn mi jej objednával v prodejně Hulín.

Využívala jsem 4 x 15 sklenic a dá se říci, že jsem se uzdravila. Pomalu se vracím i k normální stravě. Za měsíc mi bude 89 let a cítím se zdravá. Musím říci, že hned po první vypité sklenici jsem se poprvé v klidu vyspala.

Chci Vám proto poděkovat za Vaši pomoc.

25.6.2021

H. Zdeňka, Varnsdorf

 
 
 
 
Kvapilová Olga LEDENICE - antibiotika průjem.jpg

 

Před 25 lety jsem prožila těžký stres, ve kterém jsem žila 6 roků. Pak přišla chřipka a silný zánět močového měchýře, silná antibiotika o sobě mi odrovnala imunitu a začaly problémy, které se během roku stále zhoršovaly. nebudu se rozepisovat kolik jsem snědla jogurtů a různých doplňků stravy, ale stále se ty problémy zhoršovaly. Až letos jsem objevila v novinách váš přípravek Vitestin, to byl snad už poslední pokus. Po druhé dávce se snad stal zázrak. Využívala jsem třetí dávku a budu pokračovat, protože problémy se zmenšily nejméně o 70 %. Proto můžu napsat, že vám opravu ze srdce děkuji.

25.6.2021

Olga, Jižní Čechy

 
 
 

Pozn.: 1 dávkou se myslí 1 krabice po 15 ks skleniček.

 
 
 

Dobrý den, mohu potvrdit přetrvávající pozitivní účinky Vitestinu, popsané v mé dubnové recenzi, u mé dcery, která má řadu autoimunitních onemocnění. Projevy psoriázy jsou stále slabší a slabší a vyprazdňování je stabilizované.

Slíbila jsem zpětnou vazbu v případě užívání Vitestinu mou matkou, která trpí Crohnovou chorobou. Bohužel se mně ji, navzdory mnoha pozitivním recenzí ostatních, nepodařilo přesvědčit k pravidelnému užívání. Začala jsem ho tedy užívat já - mám bolesti žaludku jednoznačně spojené s extrémním stresem v zaměstnání. Efekt je opravdu úžasný. Uvědomuji si, že trvalejším řešením je změna práce :-). Děkuji pěkně za tento úžasný produkt. Krásné léto všem

18.6.2021

Lukešová

 
 
 
 
Sobotková str.1 Sobotková Zdeňka JIHLAVA
Sobotková str.2 Sobotková Zdeňka JIHLAVA

Milý pane Šuster.

Zdravím Vás a moc děkuji za Váš dar. Promiňte, že píši až teď, ale mám jiné zdrav. problémy s nohou, a ta mě bolí, tak chodím k lékaři a ještě budu chodit.

Jsem velmi ráda, že Vitestin mi hodně pomohl s mými problémy se zácpou a nadýmáním. A taky s hemeroidy tím pádem. Velká úleva nastala a bolení břicha nemám. A nadýmání přestalo, což jsem velmi ráda.

Mám za sebou 5 břišních operací a jsem starší žena, letos 76 roků a byla jsem nešťastná z těch problémů. Velice si chválím Váš Vitestin. Myslela jsem si, že nic není, aby se mi ulevilo. Až v Meduňce jsem objevila Váš inzerát. Jsem šťastná za Váš výrobek a za to, jak jste ke mě štědří a moc a moc Vám děkuji. Ať se Vám daří ve firmě i v životě, hodně zdraví a štěstí.

Budu Vás doporučovat a chválit Váš výrobek.

26.5.2021

Zdena Sobotková, Jihlava

 
 
 
Hanzalová  Eliška BATELOV - kůže,nadýmán
Hanzalová  Eliška BATELOV - kůže,nadýmán

Vážený pane Šustre,

posílám Vám „zprávu“ o stavu mého zdraví po použití Vašeho Vitestinu. Asi by bylo nejvýstižnější říci „děkuji, je mi moc dobře“. Ale byla by škoda se s Vámi kromě díků nepodělit o popis všeho dobrého, co mi Vitestin přinesl.

Tak tedy: celoživotně mě trápily obtíže se zažíváním a problémy s kůží. Je jasné, že oba problémy spolu úzce souvisí, ale dosavadní léčby se tak nějak minuly s účinkem. Je mi téměř tři čtvrtě století a věřte, že jsem si toho užila až až.

Po využívání Vitestinu se mi vylepšilo mnohé. Trpěla jsem přeplněností žaludku, až jsem jedla nebo byla hlady, plynatostí, pálením žáhy, zácpa nebo průjem. Moje lékařka mi předepisovala řadu medikamentů, ale výsledek byl nevalný, jenom na krátký čas. Vzhledem k tomu stavu jsem si musela dobře rozmyslet kam jít, abych to bez „nepříjemností“ zvládla. Tohle byla jedna část mých trampot. Ta druhá byla taky bezva! Problém s kůží, akné, ekzémy… Pleť se nedala vyléčit ale ani upravit. Následovala trvale antibiotika (trvale denní dávka 20 mg). Svědomitější lékaři chápali, že nejde o problém hormonální ale metabolický, ale nic by s tím nedokázali udělat

A tak jsem zase u Vitestinu! A zázrak, všechno se upravilo, jakoby se karta obrátila. Žádná přeplněnost žaludku – můžu jíst cokoliv, zmizelo pálení žáhy, vyprazdňování v pohodě, žádná zácpa ani průjem. Už nemusím užívat antibiotika, pleť je zklidněná, bez bolavých míst. Prostě je mi moc dobře.

Pane Šustre,

Popsala jsem Vám stručně, co jsem slíbila, použijte z toho mého léčení, co uznáte za vhodné. Nic jsem nepřikrášlila a jsem moc ráda, že jsem mohla prostřednictvím Vitestinu s Vaší firmou a s Vámi potkat.

A ještě něco. Moje maminka říkávala: před Aloe smekni, před ženšenem klekni. Tak to jste měli hodně dobrý nápad. Mějte se dobře.

15.5.2021

Eliška H. z Vysočiny

 
 
 

Dobrý den,
chtěl bych vám poděkovat. Moje maminka, když viděla, jak často léčím problém střeva, nadýmání a hemeroid - dáváme si pozor na stravu, používáme koupele na hemeroid - častá náplň našich večerů. Tak mně u vás objednala Vitestin, 10 dávek.  Je to opravdu tak, už po 3 dávkách se upravila stolice a problém s krví na toaletním papíru je také pryč. Teď mám 7 dávku, hemeroidek se stáhl, a je příjemné, že teď nevím , že tam nějaký byl - hurááá.
Ještě jednou děkuji, a nejspíše budu preventivně po určitých intervalech užívat Vitestin, ať múžem být spokojení - já i mé tělo. Děkuji

14.5.2021

Kolaja Stanislav z Moravy

 

Vážení, 

mnoho let mám problémy se zažíváním. Velmi mě trápí reflux. Za celou tu dobu jsem vyzkoušela mnoho léků, které přinášely menší či větší úlevu od citovaných problémů. Manžel čirou náhodou v jednom z časopisů našel článek o Vašem produktu Vitestinu a ihned mi jej objednal. Nastalo zlepšení mých problémů a v současné době užívám již čtvrté balení. Doporučuji všem, kdo mají stejné potíže jako já, aby Váš produkt vyzkoušeli. 

6.5.2021

M., Semily

 
Brešťáková Jana ÚSTÍ NAD LABEM - průjem.

Objednala jsem si Vitestin, protože jsem měla průjem a nikdy jsem nevěděla, kdy to na mně přijde. Vzala jsem si prášky proti průjmu, tak se to střídalo. Potom jsem si objednala Vitestin 10 lahviček. Brala jsem 1/4 lahvičky a potom jsem měla krásné šiščičky a jsem ráda, že se to upravilo. Znovu jsem objednala 10 lahviček. Vitestin mě pomohl.

11.5.2021

Břešťáková Jana, Ústí nad Labem

 
 

Dobrý den,
Já velmi děkuji panu vedoucímu za darování 1 Vitestinu zdarma v mé objednávce. Je to pro mě velká úleva v dnešní době, když si nemohu nikde nějakou tu korunku přivydělat.  Děkuji, opravdu moc děkuji. Stále se nemohu dostat na vaše www stránky, vždy dostanu odpověď, zastaralý počítač. Zatím to nemohu řešit, zdraví je mi přednější. 

Opětovně si pročistit střeva, tak to vidím já. 6 lahviček pěkně den po dni, tak jak mi pan vedoucí poradil. Byla jsem na tom dost špatně, bez Vitestinu by k uzdravení nedošlo. Panu doktorovi na jsem po opět nově provedené  kolonoskopii přinesla letáček o Vitestinu, kterým jsem se léčila, koukal na mě dost překvapivě. Ale uznal, že jsem v pořádku. Je to pro mě výhra nad operací, která mnohdy nemusí dopadnout dobře. 

Krásné velikonoční svátky, hodně radosti a zážitků s rodinou přeji panu  vedoucímu Šusterovi i  paní Tefferové u které objednávám telefonicky a celému kolektivu NATURA IMUNECO. S  pozdravem 

1.4.2021

H.M., Lázně Bohdaneč

Zdravím… 20let mám celiakii a přes přísnou dietu se mi čas od času vrací zažívací potíže a přetrvávají i 4 měsíce. Dostat se z obtíží bylo čím dál větší problém. V časopisu Zdraví byl článek o Vitestinu. Už jsem vyzkoušela od Probiotik vše možné. Vitestin piji po ½ skleničce s větším časovým odstupem před snídaní, aby mohl  blahodárně působit na zažívání. Zlepšení bylo do 24 hodin. S jistotou a důvěrou jej doporučuji přátelům, kteří mají podobné potíže. Děkuji touto cestou týmu, který tento produkt vymyslel a prodává. Všem přeji hodně zdraví.

7.4.2021 

Alena K.

 
Mendrelová Anna BOHUMÍN - dr tracnik, pr

Dobrý den,

střevními problémy trpím od roku 2006. Než jsem vyšla ráno do práce, byla jsem až 8 krát na stolici. V práci to pokračovalo i 10 krát a k tomu se přidal dráždivý tračník a únik stolice (něco hrozného).

Užívala jsem duspatalin, který pomohl jen krátkodobě, různé tablety od průjmu, čaje a vše bez efektu. Také Hylak forte po dobu 5 let. Při kolonoskopii mi zjistili polypy.

Před měsícem mi známá poradila ať vyzkouším Váš výrobek VITESTIN. 

Po deseti dávkách se cítím velice dobře a budu ho doporučovat dál. Moc Vám děkuji.

S pozdravem

28.4.2021 

Jana M., Bohumín

 

Je mi 65 let a od mládí trpím intolerancemi (lepek, kasein, laktoza, histamin) a několika alergiemi. Že Vitestin pomáhá nemocným a a jejich oslabeným střevům všichni víme, ale já bych chtěla popsat ještě jeden problém, o kterém jsem se zatím nikde nedočetla.

Někteří nemocní, aniž by to věděli mají také vysoký homocystein, jako jsem měla já. Při genetickém rozboru mi vyšla mutace genu pro MTHFR - polyformismus C677T s vlivem vyššího homocysteinu v krvi na zánětlivá onemocnění střev, vředové choroby žaludku a dvanácterníku a dalších onemocnění jako Parkinsonova choroba ad.

Zjistila jsem, že touto mutací trpí 1-3 procenta dospělé populace v různé síle, z toho většina se u lékařů "léčí" s chybnou diagnózou a problém zůstává.

Já jsem s pomocí Vitestinu a doporučených vitamínů tuto poruchu deaktivovala a obojí v době oslabení střev užívám, Vitestin nárazově (nyní 20), speciální vitaminové skupiny nepřetržitě. Ráda poradím, jak na homocystein vyzrát.

3.5.2021

Lenka J., Kladno

 

Vitestin jsem začala kupovat pro svou dceru. Dcera má řadu autoimunitních onemocněních včetně revmatoidni artridy a psoriazy.

Ve snaze zkvalitnit její mikrobiom (jako jednu z příčin obtíží), jsme nejdříve zkoušely řadu probiotik a prebiotik, které ovšem nepřinesly kýžený výsledek. Poté jsme objevily přípravek Vitestin. Po první kůře došlo k velkému útlumu akné, výskytu hemeoridů a stabilizaci vyprazdňování (jak z hlediska kvantity, tak kvality :)), které dceru také trápily. Nyní pokračuje v navazující kůře a společně se těšíme na další výsledky.

Vitestin mohu vřele doporučit, důkazem muže být, že můj letošní dar ke dni Matek je právě kůra Vitestinu pro mou maminku trpící Cronovou chorobou. Určitě podám hlášení i z výsledků u mé matky.

28.4.2021

Lukešová

 

Užívám Vitestin už druhý měsíc. Měla jsem problémy se zažíváním, střídavě průjmy, zácpa, nadýmání. VITESTIN mě znovu harmonizoval střeva. Můžu všem doporučit. Vyplatí se investovat peníze do tohoto přípravku. Je třeba vydržet a užívat delší čas. Ze zkušenosti můžu říct, že nepomůžou 2 sklenice. Jsem ráda, že mi Vitestin pomohl a zdraví za to stojí. DOPORUČUJI VŠEM

2.5.2021

Věrka

Dobrý den, dlouho jsem měla problémy se zažíváním. Dostala jsem tip na doplněk stravy Vitestin, od té doby už jsem si objednala několik sklenic a na zažívání už nepoužívám nic jiného. Jsem plně spokojena i s příjemnou komunikací velmi vlídných zaměstnanců. Děkuji,

30.4.2021

Božena, Mělnicko

recenze nadýmání zácpa Voborník Karel.jp

Druh zdravotních problémů a pravděpodobná příčina

Po prasknutí cysty v dutině břišní následoval okamžitý operativní zákrok, při kterém kromě jiného byla odstraněna děloha, slepé střevo apod. Po určitém časovém období nastal nepravidelný zdravotní problém, a to nadýmání – velmi bolestivé, trvající 4 – 5 hodin. Toto nadýmání tak asi 1 až třikráte v měsíci a to vždy ve večerních hodinách. Rovněž tak zácpa a nepravidelné vyprazdňování.

Po dobu 15 let přes veškerou poctivou snahu lékařů a podstoupením různých odborných vyšetření se nepodařilo zjistit a odstranit příčiny těchto zdr. problémů a nejrůznější lékařem podepsaná léčiva byla neúčinná.

Způsob užívání VITESTINU

½ obsahu lahvičky ráno, zbytek tj. ½ večer. Takto využíváno 6 lahviček. Dalších 6 lahviček – každý druhý den obsah jedné lahvička, a to ½ ráno, druhou polovinu večer. Před 52 dny začátek užívání a to po dobu 18 dní.

 

Výsledky užívání VITESTINU

Postupně po 14 dnech užívání „pocitově“ občas i slyšitelně střeva pracují, k nadýmání nedošlo, občas větry, stolice změkčena, nedochází k problematickému vyprazdňování. Celkový pocit úlevy.

K osobě uživatele:

Až do vzniku Covidu nadbytek pohybu v rámci starosti o mini rekr. zařízení, stravování běžné, pravidelné, porce menší, večeře téměř žádná, ovoce pokud fi. dovolí. (váha 68 kg).

Na základě vašeho požadavků vám poskytuji různé údaje v souvislosti s používání vašeho léčebného prostředku, jehož účinnost je obdivuhodná, za což vám velmi děkujeme a přejme vám mnoho dalších úspěchů v pracovním i soukromém životě. Pokud pošlete nějaké nabídkové, propagační letáky, budeme se snažit je umístit na vhodná místa.

30.4.2021

Karel Voborník s paní, Želiv

 

Více než rok jsem měl problémy s řídkou stolicí, které jsem různě léčil, ale neúspěšně. Náhodou jsem objevil inzerát o Vašem přípravku Vitestin a objednal jsem ho. Již po 3 až 4 lahvičkách jsem začal pozorovat velmi kladné účinky. Zlepšily se i další problémy a to na méně časté močení v noci. Všem, kteří mají podobné problémy velmi doporučuji.

29.4.2021

Jan Š., Rokycansko
 

Dobrý den, s problémy nadýmání a s tím spojené bolesti v krajině břišní mě provázejí s různou intenzitou již od mého mládí, léčil jsem tyto problémy klasickou léčbou, ale bez nějakých velikých výsledků. Když jsem objevil Vitestin, zkusil jsem jej, a musím konstatovat, že mě mých problémů úplně nezbavil, ale pokud jej užívám bolesti vymizely a rovněž stolice je pravidelná. Musím podotknout, že jsem si vědom, že značnou část problémů si způsobuji nevhodnou stravou, ale vzhledem k věku (84 let) se již nehodlám tolik omezovat a proto volím cestu užívání Vitestinu jako pro mne přijatelnější způsob života.

20.4.2021

Pavel H., Praha

 

Dobrý den. Vitestin jsem objednala pro mamku, trpí ulcerozní kolitidou. K tomu jí trápí ještě trávení, vracejí se jí žaludeční šťávy a občas si stěžuje na žlučník. Měla pocit spáleného hrtanu a byla strašně zahleněná. Nyní užívá 2. balení po šesti ks - začala užívat půl lahvičky / den. Nosohltan je pocitově dobrý, ten pocit popálení také už není, zklidnilo se jí vyprazdňování, dokonce se jí zmenšilo hodně nafouklé břicho. Zatím super a budeme pokračovat. I když to bude trošku déle trvat, ale tak to prostě u přírodní léčby je. Děkujeme a držíme palce i dalším uživatelům, aby měli dobré zkušenosti.

16.3.2021

Markéta Z., okr. Č. Krumlov


 

Stekla_kocka.JPG

Steklá kočka

11.3.2021 Google recenze

 

Jsem běžná žena s věkem přes padesát let, která několik let hledala, jak si zlepšit zdravotní stav svých střev. Popravdě, byla jsem již zoufalá. Prodělala jsem rakovinu střev, součástí léčby byl i po jistou dobu vývod, který měl šetřit tlusté střevo, aby se hojilo. Měla jsem to štěstí, že mi pak byl další operací vývod zrušen a vypadalo to, že jsem dejme tomu zvítězila a mohu moci žít relativně normálně. Nyní jsem 3,5 let od operace a léčby rakoviny.  Ovšem stalo se to, že po operaci, a to i po dvou letech jsem trpěla střídavými průjmy a zácpami. V podstatě normální stav neexistoval. Ale moment - existoval, pokud bych jedla do smrti suchou rýži, vařenou mrkev  a to střídavě ze švestkami. Asi mi dá každý za pravdu, že tak není možné žít, uvážíme-li, že ještě člověk musí chodit do práce a mít sílu na denní aktivity. Takže jsem začala chodit po lékařích, co s tím. Nebyla zjištěna žádná další rakovina, Crohnova choroba , atd., takže závěr byl - syndrom dráždivého tračníku. Rada - upravte stravu (dávno se dělo) , vyvarujte se stresu (proboha jak, v dnešní šílené době) …Stav byl takový, že i jakékoli podpůrné léky prostě nezabíraly. Nebylo to k žití. Návštěvy toalety za den, v některých dnech i 20x za den, neprospané noci a ráno do práce.  Asi si každý dovede představit, jaká je to zátěž, chodit při tom do práce. Ale ruku na srdce - z částečného důchodu prostě nevyžijete. Pochopila jsem, že je třeba vzít věci do vlastních rukou. Alternativní léčbu vám nikdo nenaordinuje, samozřejmě. Pátrala jsem, hledala jsem na internetu. Stálo to mnoho hodin, ale pak na mě blikl jakýsi produkt, s názvem Vitestin.  Četla jsem, na co tedy ten produkt je. Zjistila jsem, že bych to měla zkusit. Samozřejmě, cena nebyla nejmenší, jelikož jsem pochopila, že bych měla napoprvé vypít tohoto nápoje alespoň 10 lahviček. Nějakou dobu jsem váhala, pak jsem do toho šla. A potom přišel ten okamžik. Po prvních vypitých 7 skleničkách jsem najednou byla bez uvedených potíží. Zcela. Najednou jsem snědla i takové potraviny, na které bych neměla nejmenší odvahu. (jistě, kyselé zelí nebo luštěniny raději neriskuji), ale když uvážím, že jsem po skoro třech letech konečně mohla sníst kuřecí řízek nebo třeba v troubě opékané brambory a k tomu zeleninu, a podobně..., byl to pro mě skoro zázrak. Je třeba se připravit, že nápoj není moc chutný a je třeba s ním pořádně třást a to delší dobu, aby se Aloe vera v nápoji rozpustila. Ale to není nic proti tomu, jaké poskytuje benefity. V současné době jsem na tom tedy tak, že v době, kdy lahvičky piju, jsem v pořádku a ještě nějakou dobu to vydrží. Když se to začne zhoršovat, zakoupím další. Nutno říci, že firma NATURA IMUNECO, s.r.o. je ke mě, jako ke stálému zákazníku velmi vstřícná a já moc děkuji, skutečně. Možná si někdo poví, že vlastně lahvičky piju a stejně jsem se neuzdravila. Nutno si uvědomit, že když je vám odebrána část střev a jsou tam vážné zásahy, nikdy již to není jako dříve, s tím je třeba se smířit. Ovšem bez hodnoceného produktu bych asi musela odejít z práce. Protože to bylo čiré utrpení. Myslím si, že kdybych byla více při penězích a mohla pít lahvičku úplně každý den, zřejmě by byl stav mých střev nejlepší možný, jaký by mohl být po mých diagnózách. Já to dělám nyní tak, že objednávám zhruba 1x nebo 2x do měsíce a piji zhruba za měsíc 10-15 lahviček. Vždy začínám 5 lahvičkami za sebou, každé ráno na lačno jednu skleničku, uklidní-li se střeva, přestanu a pak piju co druhý až třetí den. Řídím se subjektivním stavem organismu. Na závěr bych řekla, že můj rok s Vitestinem byl zcela jiný, nežli bez něj. A také bych dodala, že jsem člověk z masa a kostí, který tímto dlouhým psaním chce podpořit jiné osoby se zdravotními problémy střev, aby to nevzdávaly. Nabídla jsem firmě, že pokud by mi nějaký člověk chtěl i zatelefonovat, může být mé telefonní číslo po dohodě se mnou poskytnuto dalšímu člověku, který by chtěl se mnou o produktu mluvit. Ne vše je vhodné zde podrobně popisovat, což asi každý chápe. Držím všem nemocným palce s Vitestinem, aby Vám zabral, jako mě.

20.11.2020