Zkušenosti zákazníků

Jestli nás něco těší a dává smysl naší práci, pak je to zpětná vazba od našich zákazníků s užíváním Vitestinu®. Ve snaze být transparentní jsme vytvořili tuto sekci, ve které se naši zákazníci dělí o své konkrétní zkušenosti.

Podle zásad Google Adwords, které dodržujeme z důvodu inzerování na Google, nám není dovoleno uvádět reference s tvrzeními o konkrétních výsledcích, pakliže se nezřekneme odpovědnosti. Z toho důvodu Vás musíme upozornit na následující: není možné garantovat konkrétní výsledky a zkušenosti zákazníků se mohou lišit.

Přesto ručíme za to, že všechny reference jsou autentické a napsané konkrétními zákazníky, kteří od nás Vitestin® odebrali. Pokud máte zájem a chcete-li se s daným člověkem spojit a bude-li s tím daný zákazník souhlasit, předáme Vám kontakt. Napište si o něj.

97,5 %

Hodnotilo 52 uživatelů

Hodnocení

4,88 dle 53 hodnocení od reálných zákazníků

od dospívání jsem měl občas potíže s mírné bolestí břicha na levé straně. Vždy po vyprázdnění střev pominuly, takže jsem tomu nepřikládal důležitost. Po padesátce jsem absolvoval preventivní vyšetření střev endoskopem, kde mi zjistili, že mám ve střevech divertikly. Potíže jsem v té době neměl žádné. Na podzim 2019 jsem měl opět bolesti, takže jsem se nechal na vlastní žádost opět vyšetřit. Diagnóza byla, že mám zánět divertiklů a dostal jsem antibiotika spolu s dietou. Bolesti ustoupily, ale nepříjemné pocity v oblasti břicha jsem občas měl i nadále. 

V únoru jsem začal opět pociťovat zvýšenou bolest v oblasti břicha. Naštěstí jsem na internetu objevil Vitestin. Zkušenosti klientů mi říkaly, že to bude to pravé. A nemýlil jsem se. Po konzumaci 10 skleniček se mi nepříjemné pocity ztratily. Nyní je začátek září a já si objednávám další sadu kvůli prevenci. Děkuji za tento skvělý produkt. 

 

Petr S., Kutná Hora

otaznik_etiketove_barvy.png

Dobrý den, děkujeme za vyřízení další objednávky Vitestinu. Užívaly jsme s dcerou a zpočátku jsme zaznamenaly spíš negativní účinky, ale po několika dnech se vše téměř srovnalo. Chceme ještě dál pokračovat.

 

Děkujeme za tak skvělý výrobek.

Alena, Pavlíkov

Po několika letech trápení s vleklými průjmy, kdy jsem byla od mé lékařky poučena, že to je způsobeno užíváním některého léku a stav se mi nezlepšoval, jsem se seznámila s produktem Vitestin, který mi velice pomohl od mých potíží. Jsem s ním velice spokojena a po několika týdnech užívání se můj stav dostává do normálu.

 

Velice děkuji za úžasnou pomoc všem, kteří tento produkt dodávají. S pozdravem Vaše spokojená zákaznice

Alena, Tvarožná

Dobrý den,

dovolte, abych vás seznámil se svými zkušenostmi s Vitestinem.

Na podzim roku 2018 jsem začal mít problémy se stolicí - řídká s množstvím hlenu a občas i krve. Chodil jsem několikrát denně. Nejdříve jsem se to snažil řešit dietou a různými čaji. Protože se stav ale nelepšil, odhodlal jsem se podstoupit v lednu 2019 s velkými obavami koloskopii. Pan doktor po koloskopii řekl: Rakovina to není, máte tam zánět. Diagnoza zněla: Obraz levostranné, segmentární kolitidy v terénu divertiklů a drobné polypy tračníku (3x), sneseny biopticky. Terapie: Entizol tbl 250 mg, Salofalk tbl 500 mg. Kontrola za tři měsíce. Asi měsíc bylo značné zlepšení, léky zabraly. Ale potom se problémy opět vrátily. Při kontrole mi pan doktor řekl, že mám ještě mikroskopickou kolitidu, kterou zjistili v  laboratoři z histologie. Nasadil mi kortikoidy - Budenofalk tbl 9 mg a probiotika. Stav se asi po týdnu výrazně zlepšil a vydrželo to 3 měsíce, než jsem využíval ten Budenofalk. Potom se ale problémy vrátily. Při další kontrole jsem už žádné léky nedostal a pouze mi doporučil probiotika. Koupil jsem si tedy probiotika a trpěl dál, až jsem na internetu objevil Vitestin. Koupil jsem tedy  pár skleniček a očekával zázrak. Ten se sice nedostavil, ale malé zlepšení jsem nicméně pocítil. Koupil jsem si další a stav se začal mírně zlepšovat asi po využívání 15ti skleniček. Nyní užívám Vitestin  obden a problémy  ustoupily!

Proto mohu Vitestin jen doporučit.

Karel Kottek, Praha

Vitestin užívám již osmý den a cítím výrazné zlepšení.  Trpím mnohočetnými potravinovými alergiemi  a poruchami trávení.

Doufám,  že časem se to zlepší ještě vice a střeva se mi uklidní. Předem, moc děkuji. 

Zuzana K., České Budějovice

Po operaci slinivky trpím zácpou. Užívám skoro 2 měsíce každé ráno skleničku Vitestinu a po 21 skleničce  zácpa ustoupila,

ale střeva jsou stále "líná" a při stolici musím vyvíjet značné úsilí.

V úctě

Jiří P., Praha

Po 15 skleničkách Vitestinu ustaly bolesti břicha, nucení během dne na stolici. Zlepšil se spánek

Vladimír D. Plzeň

Také chci poděkovat Váš výrobek je doopravdy dobrý, jak píšete.

Věra M., Praha

Vitestin beru měsíc a je to o 30 % lepší. Mám syndrom dráždivého tračníku 2 roky a nic mi nepomáhalo Měla jsem průjmy i 10 krát denně hlavně vodové, hrozné nadýmání,a někdy i křeče v břiše a nevolnost.. Brala jsem duspatalin ,reasec, hilack, různá probiotika a imodium, buskopan. Nic z toho nemělo takový efekt jako vitestin společně s dietou od vitestinu. Vitestin jsem objevila náhodně na internetu po delším hledání. Po měsíci jsem bez léků a je mi i lépe. Průjmy sice mám, ale jen 4 krát denně, ale nemám nadýmání a křeče. K vitestinu ještě beru probiotika. Určitě budu brát dále a děkuji.

Radka B., Praha

Je mi 81 let a od 30 let mám divertikly na tlustém střevě, trpím hemeroidy a zácpou. Jím banány a švestkové kompoty, ale nic mi nepomáhá. Inzerát na váš přípravek jsem četla v časopise Regenerace, ale protože jsem ,,nevěřící Tomáš´´ a inzeráty považuji za podvodné, neozvala jsem se dříve. 19. ledna mi volala kamarádka z Hradce Králové a při té příležitosti se zmínila o zdravotních potížích s tím, že se úspěšně léčí přípravkem z Jihočeského kraje. Došlo mi, že zcela určitě jde o Vitestin. Obrátila jsem se proto ihned v neděli na svoji dceru, která mi ještě v neděli přípravek objednala a zásilka došla 21.1. i s přiloženou kuchařkou. Po požití 3. lahvičky ustaly problémy s hemeroidy a i vyprazdňování se zlepšilo. Proto jsem požádala dceru o další objednávku.

Velmi oceňuji vaši práci a snahu pomoci nemocným, a věřím, že se vám podařilo najít řešení, když současná medicína toho není schopna.

Mnohokrát děkuji, přeji vašemu kolektivu hodně úspěchů ve vaší záslužné práci, hodně zdraví a spokojenosti všem.

 S pozdravem

Jaroslava P., Litomyšl

Osobně vyjadřuji velice pozitivní účinek na mé zažívání respektive problémy vzniklé po operaci nádoru tlustého střeva-konečníku. 

Po operaci respektive resekci cca. 20 cm střeva mi započaly velice nepříjemné komplikace s četnosti vyprazdňování a to až do takřka chronického stavu cca. 10 stolic denně.

Zde nepomohly ani medikamenty běžně doporučovány lékaři (snad kromě Imodia, zpomalujícího postup trávení).

Oproti tomu nástup účinku Vitestinu byl takřka okamžitý! Po této krátkodobé kúře jsem de facto stabilizován a v režimu člověka s běžnou potřebou vyprazdňování cc 1 denně!

Děkuji a věřím, že budu i nadále moci využívat přípravek Vitestin a žít kvalitnější život.

 

S pozdravem a úctou

Petr B, Studénka

Před pěti lety, v roce 2015 mi diagnostikovali Crohnovu chorobu, navíc mám hemeroidy a nadýmání. Během pěti let jsem trpěla průjmy a bolesti břicha. Dcera v Českých Budějovicích zahlédla vaše reklamní auto a přinesla mi letáčky. Pak mi hned  ve zdravé výživě koupila Vitestin. Po prvních 4 skleničkách se mi udělalo o 95 % lépe, nevěřil tomu ani můj lékař, kterému jsem o Vitestinu řekla. Chodila jsem na toaletu až 13x za den, nyní na toaletu chodím 2x  za den. Při této kůře mohu  jíst i to, co jsem si dříve nemohla dovolit. Nyní, po měsíci používání Vitestinu je vše v normálu. Objednala jsem jsi  hned 15 sklenic a nyní piju Vitestin každý den. První zlepšení jsem na sobě pozorovala za 4 dny a po měsíci se mi stolice upravila tak, že průjem nemám vůbec. Hodně se mi ulevilo, vím že to opravdu pomáhá. Díky Vitestinu se cítím mnohem lépe, než před používáním. Děkuji za pomoc. 

Petra V., Šumava

Vitestin objednávám již po několikáté, a to pro mamku, která trpí akutními průjmy.

Již po 5-ti dnech úleva a střeva se zklidní, po spotřebování celého množství, průjem, křeče, bolesti úplně vymizí a to na dlouhou dobu.

Doporučila jsem všem známým co mají stejné,nebo podobné zdravotní problémy včetně zažívacích. 

Jana K. Ostrava

Před několika dny jste mi dodali 3 ks Vitestinu. Už jsem je vypil a je to úžasný lék. Proto jsem si dnes objednal celou sadu 6 ks.

Ing. Š.

K Vitestinu mě přivedla dcera studující medicínu, která ho objevila na internetu. A jelikož jsem vyzkoušel už snad vše možné i nemožné, objednal jsem si 10 kusů, což nevedlo k žádným výsledkům. Ke konci užívání těchto deseti kusů jsem si teprve pořádně přečetl návod a zjistil jsem, že při problémech, které mám, začíná Vitestin účinkovat až po delší době. Proto jsem přiobjednal dalších 20 kusů. Teprve poté se dostavilo zlepšení mého stavu. Zažívací problémy mám 10 let (chronické bolesti, nafouklé břicho, průjmy) a tři roky diagnostikovanou celiakii. Teď se cítím mnohem lépe, problémy mám už jen při chybném stravování. Pro svoji potřebu jsem si objednal dalších 50 Vitestinů a jelikož jsem šetřílek a je mi lépe, užívám teď denně polovinu skleničky. 

Petr D., Trutnov

Veľa rokov som trpela poruchami trávenia, dvanastnikovym vredomzápchamihemoroidmi, stálou únavou. Casto som brala antibiotiká a zistili mi aj neznášanlivosť niektorých potravín. Darmo som užívala probiotiká, lieky na trávenie nepomáhali. Docitala som sa o VITESTINU a rozhodla som sa vyskúšať. Po desiatich dňoch užívania sa mi začalo zlepšovať travenie, nebolo mi ťažko na žalúdok a bolesti ustúpili. Užila som štyridsať fliaš VITESTINU a moje dlhoročné ťažkosti s trávením aj so zápchou sa zlepšili na 85 percent, za čo vám patrí veľká vďaka.

Alica, Rožňava - Slovensko

"S vaším výrobkem Vitestin jsme opravdu velmi spokojeni.  Manžel trpí již řadu let zažívacím potížemi, včetně potravinové alergie, alergie na lepek a histaminovou intoleranci . Jistě chápete, že jsme po Vitestinu až dá se říct skočili. Při tolikaletých potížích jsme samozřejmě nečekali zázraky, ale jsme překvapeni.

Začátek byl úplně zázračný. Asi po dvouměsíční kůře, ale přišel opačný efekt. Jak jsme již z minulých různých léčebných postupů znali, vždy po nějaké době přichází reakce

Naštěstí jsme vytrvali a - povedlo se. Manželovy potíže slábnou a navíc kožní nežádoucí projevy , které je doprovází, také. Nyní již manžel užívá jednu lahvičku obden. Děkujeme za Váš vstřícný přístup." S pozdravem 

Eva T., Praha

"Je mi 56 let a před třemi lety jsem se potýkala s rakovinou tlustého střeva. Dnes je to 3 roky zpátky a zatím jsem neměla metastázy. Ale v průběhu zaléčení po operaci jsem měla 7 měsíců vývod. Život s vývodem není snadný, to je samozřejmé. Po navrácení střeva jsem si myslela, že moje střeva budou fungovat zase víceméně normálně. Nastoupila jsem do práce. Skoro 3 roky to byl horor. Neustálé průjmy, i 15 x za den, neprospané noci a v práci úplně nezdravá strava, založená jen na bílém pečivu a banánu anebo o hladu. Pobíhala jsem po doktorech, psali nějaké podpůrné léky, ale nic nezabíralo. Docházelo pak ke střídání průjmu a zácpy, nakonec konstatovali, že asi jde o dráždivý tračník. Že se s tím musím naučit žít. Nechtěla jsem se s tím smířit a tak jsem pátrala a hledala na internetu, četla, studovala příběhy lidí. A pak jsem si přečetla, že existují lidé, kterým je možno napsat o radu. Vybrala jsem si na radu Ing. Šustra a ten mi doporučil Vitestin. Já už tomu vážně nevěřila. Vypila jsem 5 sklenic a při šesté se stal zázrak. Střeva začala úplně normálně pracovat! Kdybych byla tzv. bohatá, pila bych ho denně už napořád. Dnes to dělám tak, že ho piju vždy tak 3 sklenice za sebou po 3 dny a pak nechám pauzu asi 5-6 dní a takto to opakuji. Cítím, že moje střeva by chtěly víc, ale finančně nelze mít vše...Zjistila jsem, že je pro mě účinnější vypít vždy nápoje za sebou vícekrát, nežli třeba ob den a podobně. Poprvé po třech letech jsem snědla dokonce kuřecí řízek bez následků a vrcholem bylo, že jsem zvládla i bramborový placek. Dnes zkouším syrové kysané zelí, o kterém mi bylo řečeno, že ho do smrti již nesmím.  Zatím jsem na 2 polévkových lžících syrového zelí a přežila jsem. Mohu i oříšky. Jsem opravdu moc spokojená, že vůbec tento nápoj existuje. Jediná věc, která na mě zabrala. Humorné bylo, že při první sklenici jsem nějak zazdila, že se musí nápoj velmi dlouho protřepat, než se pije a pila jsem ho tak, jak byl. Myslela jsem, že to nevypiju. Aloe Vera v něm způsobilo odpornou konzistenci, takže doporučuji všem poctivé protřepání před pitím. Nápoj mi, po pravdě řečeno nechutná, ale to je taková maličkost, že to nestojí za řeč. Děkuji českým badatelům, kteří tento produkt vyvinuli. A to skutečně ze srdce."

Martina, Ostrava

V ôsmich rokoch dcerke diagnostikovali Crohnovu chorobu na základe kolonoskopie a gastroskopie. Teraz má 13. Od začiatku je len na výživových doplnkoch, vitamínoch, homeopatii. Užívala aj kmeňové budnky. Krvné výsledky má v poriadku, jedine hodnoty kalprotektínu mala veľmi vysoké - okolo 1000. Od začiatku je bez príznakov choroby, akurát má spomalený rast, čo môže byť príčinou vysokého kalprotektínu.

Po užívaní Vitestinu  - 3 mesiace, ráno pol pohára sa je kalprotektín znížil z 1000 na 682.

 

Tešíme sa a pokračujeme v užívaní, o ďalšom priebehu Vás budem informovať.

 

Krásne dni 

Karin, Slovensko

“Přípravek první dva dny byl úlevou pro nadýmání pak dva dny byly trochu hektické a došlo ke zhoršení problémů s četností vyprazdňováním. Po čtvrtém dni užívání přípravku dochází k postupnému zlepšování frekvence vyprazdňování . Již spotřebovávám 14 lahvičku. Přípravek zatím předčil očekávání .”

Dávám

Zdeňka

Po dodání vašeho léčivého doplňku Vitestin, který jsem dle receptury použil, se mě ulevilo od všech potíží v zažívacím traktu. Byl jsem velmi překvapen, jak BRZY jsem byl zbaven potíží - jak při trávení, tak při vylučování.  Myslím si, že by se to mělo přejmenovat na lék.  Díky za Váš výrobek, který mě pomohl.

Ladislav z Opočna

Děkuji vám všem za úžasný léčebný výrobek, který pomáhá lidem znovu získat  ztracené zdraví. Přípravek Vitestin, který jsem užívala (3 velká balení),  mi pomohl znormalizovat střeva, která se mi po patnáctiletém  "normalizování" při ulcerozní kolitidě nečekaně rozjela po aplikaci kmenových buněk pro růst vlasů. Po antibiotikách, probiotikách a lécích na kolitidu se můj zdravotní stav zklidnil. Ale teprve po používání Vitestinu jsem pocítila úlevu jak v zažívacím ústrojí, tak po psychické stránce. Pocítila jsem na sobě skutečnost, že střeva ovlivňují jak stav naší mysli, tak i imunitu. Jsem vám velice vděčná a budu si objednávat Vitestin pro prevenci, neboť je to dar z nebes. Vaše 

Libuše I., Praha

Moje dcera začala užívat Vitestin hned po vánocích, na nový rok jí čekal nástup do práce po 1,5 letech. Po léčbě chemoterapií a léčbě v protonovém centru měla neustále problém se stravováním a následným zažíváním i vyprazdňováním. Koupila jsem jí 15 lahviček Vitestinu, které poctivě využívala podle instrukcí. Ze začátku užívání se nic moc nezměnilo, až po 7 lahvičce se jí dostavil efekt čištění zažívacího ústrojí. Nejvíc ocenila plynulé vyprazdňování, bez jakékoli nepříjemné bolesti. Po celé kůře se cítí lehčí a co se týče zažívání vyladěná. Určitě sama za sebe cítí, že až se jí pocit změní, opět se k Vašemu produktu vrátí. Teď už to nechávám na ní. Po 5 dnech si i zvykla na objem lahvičky a vypila ho ráno celý. 

Já jsem si zvolila jiný postup a vyhovoval mi také. Po uspěchaném pracovním týdnu, jsem si brala Vitestin vždy v sobotu ráno a velice dobře jsem se vyladila. Za sebe musím napsat, že mi konzistence ani chuť nikterak nevadila.

Marie K., okr. Č.Budějovice

Chtěla bych Vám poděkovat za produkt Vitestin!!! Ač netrpím žádnou diagnostikovanou nemocí zažívacího ústrojí, přesto mi Vitestin velmi pomohl k úpravě a regeneraci zažívání po chemoterapii.

Při chemoterapii bylo pro mne užívání Vitestinu bezpředmětné. Nicméně po ukončení chemoterapie jsem doufala, že se zažívání vrátí do běžného režimu prakticky samo, bohužel to tak jednoduše nešlo. Pak jsem velmi ocenila právě Vitestin, který jsem do té doby nazývala pracovním názvem "amarouny" (ze seriálu Návštěvníci) - neurčitá slizovitá hmota, bez chuti a bez zápachu. Po chemoterapii získal u mne Vitestin druhý a zásadnější pracovní název "Hydratační pleťová maska pro střeva". Jeho účinky sice nebyly okamžité ze dne na den, ale zažívání na začátku užívání a po 14-ti dnech bylo k nepoznání lepší. Dnes jej používám k udržování a po půstu nebo, když cítím, že zažívání vázne, dám si tři sklenky a je hotovo. Počítám, že bude mít v mém stravování nezastupitelné místo. Spousta žen chodí pravidelně ke kosmetičce, ale svá střeva na regenerační kůru nevezmou :))) . Pro střevní kosmetiku, bych doporučila Vitestin :) . Jeho příprava je bez práce, což je pro dnešní uspěchanou dobu výhodné. Já o účinnosti nepochybuji a mohu jej vřele doporučit, ale přesto si účinnost musí každý ověřit sám.

Nevím, jak jste s Vašim výzkumem a studiemi daleko, jaké máte výběrové skupiny, určitě by nebyla od věci spolupráce právě s onkologickými centry a jejich pacienty po chemoterapii (a nemusí se jednat jen o pacienty s karcinomy zažívacího traktu), nemluvě o starších ročnících, kdy návrat zažívání k normálu je ještě problematičtější. Škoda, že se nepohybuji v oblasti medicíny, hned bych to viděla jako dobrou spolupráci.

Gratuluji k dobré myšlence, vytrvalosti a přesvědčení, které vedlo až ke konečnému funkčnímu produktu. Držím Vám pěsti, ať se daří a hlavně, ať je mnoha lidem pomoženo.

S pozdravem a přáním krásného dne

Ing. Jana Prosecká Ph.D. 

Již půl roku odebírám Váš výrobek pod názvem Vitestin. Ráda bych ocenila nejen jeho perfektní kvalitu , ale i Váš obětavý a vstřícný přístup k nám ke klientům. 

 

O Vitestinu jsem se dozvěděla od svého známého,který má již delší čas zkušenost s Vaším produktem.V té době jsem byla zoufalá jelikož mám dlouhodobé potíže se zažíváním. Nejprve asi před deseti lety a potom po pěti letech mne kouslo klíště. Následek jsem zjistila až když  se mi vytvořil veliký zanícený flek na zádech.Brzy na to se objevila i veliká únava a bolesti v kloubech. Největší problémy nastaly až po využívání antibiotik, které mi naordinoval lékař na základě diagnozy- borelie. Při rozboru krevního testu bylo zjištěno, že první dávka zabrala jen částečně .Pan doktor mi nasadil další , silnější antibiotika (asi přibližně na měsíc ), která mi ani nechtěli vydat v lékárně. Paní magistra pro jistotu telefonovala mému ošetřujícímu lékaři. Potvrdil ,že je léčba správná........

Ač nerada léky jsem poctivě využívala a opět na kontrolním, krevním  testu výsledky byly zase pozitivní....Lékařem byl opět vystaven předpis na jiný ještě silnější druh antibiotik. Ale po užití opakované "léčby" se mi objevily obrovské zažívací potíže . Oteklo mi břicho začala jsem mít průjmy a připojily se další problémy s koleny, klouby nervové problémy,padání vlasů slabost ještě vyšší únava. Vůbec nejhorší bylo, že jsem nemohla nic sníst ani rýži nebo vařenou zeleninu . Vždy když jsem se najedla vznikly mi obrovské bolesti břicha a ještě větší nafouknutí.Dokonce při normálním pohybu mne nejen bolelo celé tělo ale hlavně celé břicho. Bylo to strašné!!! Po těchto následcích mi bylo jasné , že léčba nikdy nezabere a že dříve zemřu než zmizí borelie. Proto jsem se rozhodla , že se zkusím vyléčit bylinami. Lékařka na čínskou medicínu mi  doporučila štětku soukenickou a dietu GASP - Gut and Psychology Syndrome( dieta na bázi masových vývarů) . Z nejhoršího jsem se vyléčila, ale stále můj stav nebyl ideální . Břicho nadále bolelo - nemohla jsem jíst spousty potravin.

 Jednoho dne jsem se dozvěděla od svého dobrého známého o léku Vitestin , který jsem začala brát pravidelně. Asi po půl roce se mi zdravotní stav po všech stránkách výrazně zlepšil . Již mohu jíst skoro všechny potraviny. Považuji to za zázrak !!! Vitestin mi pomohl k téměř úplnému zdraví v co jsem ani nedoufala vzhledem k obrovským bolestem a zoufalé  situaci se stravováním. Nyní se mi také zlepšila pleť ,bolesti v kolenou i v zádech ustupují a můj jídelníček je opět pestrý bez větších následků - nadýmání a podobně. Mé zdraví se stále zdokonaluje a upravuje.... Jsem šťastná , že  existuje takový zázrak jako je Vitestin a mohu jej  doporučit každému. 

 Proto jsem Vám vděčná, že existují obětaví lidé jako jste Vy, kteří pomáhají nám všem zoufalcům a poděkovat celému týmu za vše co pro nás dělají . Přeji Vám všem hodně úspěchů a spousty vděčných klientů , kteří Vaší pomoc potřebují. 

Alena K, okr. Benešov

Měla jsem 20 let Crohnovu chorobu. Po třech měsících užívání při Crohnově chorobě ukázala laboratorní vyšetření pokles kalprotektinu na 115-35 µg/g. Po dalším půl roce užívání nového Vitestinu na 13 µg/g. Konečně jsem zdravá a bez léků.” 

Markéta D. Č. Budějovice

„Od roku 2016 jsem trpěla na poruchy zažívání, způsobené požíváním velmi zásaditých přípravků, které narušily trávicí systém. Neměla jsem na nic sílu. Diety a černé uhlí na zastavení problémů nepomáhaly. První zlepšení nastalo po 14 dnech užívání Vitestinu. Po 28 dnech problémy ustaly zcela.“

doc. Ing. Růžena Krninská, CSc.

Dobrý deň,

Týmto sa chcem poďakovať za produkt Vitestin, ktorý mi zastavil problémy a môj zdravotný stav sa dostal do normálu.

Viac ako 12 rokov som trpela s problémami so zažívaním, črevného charakteru. Neustále silné bolesti brucha ľavej strany sprevádzané nadúvaním a nepravidelnými  stolicami. Striedali sa hnačky so zápchou. Pol roka dozadu sa tak zdravotný stav zhoršil, že na kolonoskopii mi zistili hnisavý zápal hrubého čreva a divertikulitídu. Z tohto dôvodu som bola naplánovaná na chirurgický zákrok a postihnutú časť bolo treba chirurgicky odstrániť. Nastal rapidný úbytok na váhe, bola som veľmi malátna, neustále bolesti hlavy, nič ma nebavilo. Pred operáciou som natrafila (na doporučenie nášho dobrého lekárnika) a zakúpila produkt Vitestin. Vitestin som užívala len 13 dní denne 1 fľaštičku ako bolo doporučená denná dávka, pretože na 14. deň už mala byť vykonaná operácia. Počas užívania produktu moje problémy ustupovali, strácali sa. Zdravotný stav sa upravoval a dal do normálu bez bolesti a zdravotných problémov. Verila som tomuto produktu, lebo žiadne iné lieky som nebrala. V deň operácie mi bola vykonaná opätovná kontrolná kolonoskopia, aby bola určená presná časť postihnutého hrubého čreva, na ktorú sa majú zamerať.

Radostné prekvapenie pre mňa bolo, ke/d mi oznámili, že žiadna operácia sa nevykoná, nie je potrebná nakoľko všetko ustúpilo. Verejne som lekárom oznámila, že mi pomohol a vyliečil produkt Vitestin. Po prepustení z nemocnice som dobrala ďalšie 2 ks a objednala som si ďalších 15 ks Vitestinu a využívala ich. Telesná váha sa upravila, začalo mi chutiť jesť, malátnosť vymizla. Taktiež som ho doporučila ďalším mojim známym, ktorí mali podobné zdravotné ťažkosti. Hnačky, zápchy, nadúvanie, kŕče v bruchu, hemeroidy. Po užívaní produktu ich zdravotné ťažkosti úplne vymizli. Vrele a s presvedčením odporúčam každému s podobným problémom, aby zainvestoval do svojho zdravia, neoľutuje.

S pozdravom.

p. Slivková, Kysucké Nové Mesto

„Po dvou letech trápení mi diagnostikovali ulcerozní kolitidu. Po prvních 5 dnech užívání Vitestinu ustoupilo 80% problémů. Vitestin jsem dále užíval skoro půl roku. Dnes jsem zdravý, spokojený a nevím, co je to problém se střevy.”

Petr Š. Strakonice

"Dobrý den, před vánocemi jsem narazil na vaše stránky s produktem VITESTIN. Jelikož mám asi půl roku problémy se zažíváním (průjmy) a problémy střevního charakteru (Na WC i 3x dopoledne), bolesti břicha, zareagoval jsem ihned na vaší nabídku. Pravidelně, dle doporučení, beru ráno před jídlem jednu sklenici 400 ml a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Po pěti dnech jsem zaznamenal, že se vše upravuje a průjmy zmizely. Na WC chodím max. 2x za den a vše se pomalu dostává do normálu. Za to vše vám chci poděkovat a budu věřit, že se mi s vaší pomocí tento dobrý stav podaří udržet co nejdéle."

René K.

„Jako řidič z povolání mohu po 13 letech utrpení zase s klidem usednout za volant autobusu. Už se nebojím jít do práce a   vyhlížet, kolikrát a kam budu muset při cestě vyběhnout na „řídkou“. Stačilo tak málo, 15 sklenic Vitestinu…”

František

„Byl jsem v nemocnici na běžném zákroku. Dostal jsem dvoje antibiotika a úplně se mi rozsypala střeva. Nepomohla ani probiotika a prebiotika. Netrávil jsem a hrozně hubl. Až Vitestin mě vrátil opět do života.”

Pavel F., Praha

„Moje paní trpěla 9 let bolestmi břicha s průjmem. Po vyšetření v okresní nemocnici ji předepsali dietu. Následně na FN dietu s léky proti průjmu. Stav se nezlepšoval, co snědla, šlo ven a tak raději skoro nejedla. Příšerně zhubla. Po 30 sklenicích Vitestinu se průjmy zcela zastavily. Dnes toho sní více než já”.

Milan V.

„Žena má výraznou divertikulozu, odstranili jí 2 cm polyp z tlustého střeva. Trpěla nepravidelnou stolicí a zácpou. Již po 1 týdnu Vitestinu denně došlo k výraznému zlepšení, stolice normální. Pouze po dietní chybě měla jednorázový průjem. Po dalších 3 týdnech užívání Vitestinu  je vše již v normálu. Děkujeme za pomoc.”

Manželé P.

Ulcerozní kolitidu mám přes 20 let. Problémy mám hlavně na jaře a na podzim a také při dietetických chybách. Když je mi opravdu nejhůř, dojedu si rychle pro Vitestin. Stačí mi vypít 3-5 skleniček a je po potížích. Vitestin je moje záchranná brzda.“

„Již několik let trpím syndromem dráždivého tračníku. Potíže mi velmi znepříjemňují život. Vyzkoušela jsem řadu léčebných postupů a různých přípravků, vždy jen krátkodobé zklidnění. Pak jsem našla Vitestin. Objednala jsem 12 lahviček. Již po dvoudenním užívání jsme cítila výrazné zlepšení. Po celé kůře jsem již mohla sníst i to, co jsem si dříve nemohla dovolit.“

František Bohm, Č. Budějovice

Marcela Š., U. H.

„Maminka měla problém s průjmem 2 roky. Doktorka jí řekla, že má rychlé střeva, potom že to může být špatnou psychikou a následně stanovila diagnózu inoaktivní ulcerozni kolitida. Vyzkoušela všechny možné léky jako např. duspatalin, ursosan, prosulpin, butyrat a jiné. Nějaké zlepšení bylo, ale jen krátkodobě. Nakonec jí doktorka řekla, že je to bohužel chronické a nedá se to vyléčit. Už byla zoufalá, hledali jsme i na internetu různé články a recenze. Náhodou jsem objevila reklamu na přípravek Vitestin a hodně mě to zaujalo. Objednala jsem na zkoušku 10 sklenic a poté vždy po 15 kusech. Maminka začala pít Vitestin od října každý den. První zlepšení pozorovala již po měsíci a po 2 měsících se jí stolice upravila tak, že neměla průjem vůbec. Od třetího měsíce pije Vitestin po třech dnech nebo někdy i po týdnu. Dost se jí ulevilo, že alespoň něco jí pomáhá. Děkuji.“

Lucie S., Zlín

„Na kolonoskopii mi našli těžký nález ve smyslu divertikulosy. Nález potvrdila irrigografie. Po prvních 5 kusech Vitestinu se mi udělalo lépe, polevily bolesti břicha a měl jsem pocit, že je lepší odchod stolice. Po dalších 10 skleničkách mě přestalo bolet břicho úplně, pocit nafouknutého břicha se výrazně zlepšil. Následně během 2 měsíců jsem ještě doobjednal a užil 15 sklenic. Na Vitestin nedám dopustit, je mi skvěle, břicho nebolí, jen v horkém počasí si musím dávat pozor na pitný režim. Vitestin chválím, kudy chodím. Byl jsem na kontrole v nemocnici v Říčanech. Paní doktorka byla spokojená, dal jsem jí letáky a říkala, že tohle nezná. Vitestin jsem nepotřeboval již 3 měsíce a spoléhám na to, že pokud by se mi udělalo zle, zavolám a dostanu ho obratem, jako vždycky. Přeji, ať se vám i Vitestinu dobře daří.”

Josef T., Oplany

„V létě 2018 mi vypukly vleklé krvavé průjmy. Trvaly celé léto a moc vyčerpávaly organismus. Na koloskopoii mi byla ve zprávě diagnostikována pravděpodobná ulcerosní kolitida. Oficiální léky nezabíraly a můj stav zhoršoval. Nemohla jsem si dojít ani na nákup. V Meduňce jsem našla upoutávku na Vitestin. S důvěrou jsem ho objednala a užívala zhruba do Vánoc. K tomu jsem upravila stravu na doporučenou dietu od Vitestinu a můj stav střev se vrátil do normálu. Dodnes je mi dobře – červen 2019. Jako prevenci jsem si objednala na léto 6 sklenic. Moc děkuji.”

„Děkovné a pochvalné dopisy na internetu jsem vždy považoval za reklamu a teď sám jeden píšu. Já už dlouho trpím průjmy (až nezvladatelnými) a moje žena má naopak stále zácpu. Zkoušela na to asi opravdu všechno a vždy po krátkém úspěchu se vše vrátilo do starého stavu. Pak jsme objevili Vitestin a užili ho 14 dní v kuse. A hned od 2. či 3. kusu to zafungovalo. Já i žena chodíme normálně na toaletu. V současnosti ho užíváme 2x týdně a efekt přetrvává. Mějte se krásně a držím Vám palce k uzdravení se.“

Anna L., Praha

I. B., Č. Budějovice

"Delší dobu mě trápilo nepříjemné nadýmání. Vyzkoušela jsem celou řadu přípravků z lékárny, ale bohužel nepomáhaly. V mém oblíbeném časopise Meduňka jsem objevila informace o Vitestinu. Rozhodla jsem se, že jej vyzkouším. Už po třetí dávce, třetím dni užívání, jsem cítila velkou úlevu, kterou mi žádné jiné preparáty nepřinesly. Desetidenní kúra přinesla velké zklidnění, úpravu trávení a tím odezněly i problémy s nadýmáním. Jsem nadšená a budu objednávat další:-) Děkuji."

„Dobrý den, píši Vám poznatek ohledně používání přípravku Vitestin. Již po konzumaci 3 balení jsem začala pociťovat uvolnění v oblasti břicha, které mívám vždy po jídle nafouklé a napjaté. Také úporné průjmy, kterými trpím již 25 let pomalu ustupují a vyprazdňování se pomalu upravuje. Jsem pacientka gastro poradny (v dětství operace slepého střeva a následně zauzlení střev). Vysadila jsem všechny léky, které jsem léta pravidelně pobírala, však bez viditelné úlevy. Objednala jsem si další balení po 6 ks a těším se, že mé problémy budou dále zlepšovat!!!“

Andrea B., Č.Budějovice

Hana D., Pardubice

Ač proti své vůli jsem od lékařů dostal dvě balení antibiotik Amoksilav. Při vyzvednutí jsem na radu lékařů přikoupil probiotika (lacidofil) a Hylak Forte. Bohužel jsem dostal po třech dnech užívání antibiotik po ránu hrozné křeče a průjem. Probiotika vůbec nepomáhala a při kontrole u lékaře mi byla přidána další antibiotika - dvě balení Dalacín. Opětovně jsem si přikoupil další balení probiotik a Hylak Forte k tomu. I tak mi zažívání úplně zkolabovalo, po probuzení křeče do břicha, rychle na záchod a tak to bylo celý den až 8x. Moje střevní mikroflóra byla na nule, vymlácená střeva se začala přikyselovat a pak můžete brát probiotika jaká chcete a stejně vám nepomůžou. V kyselém prostředí se neusadí žádná bakterie. Od kamaráda jsem se dozvěděl o Vitestinu. Užíval jsem ho na lačno hned po ránu + probiotika + Hylak Forte. Po dvou dnech nastala úleva. Úplně zmizely křeče po ránu a celkové zlepšení stavu tak na 60%. Po šesti lahvičkách zlepšení na 80%, stolice 2x za den a po osmi lahvičkách 100% vyléčení. Stolice jednou, max. dvakrát za den. Po probuzení úsměv na tváři, žádné křeče. Kdybych, nedej Bůh, do budoucna musel znova užívat antibiotika, tak určitě přikoupím k probiotikům rovnou Vitestin, který mi doopravdy navrátil střeva do původního stavu.

Roman, 43 let, Č. Budějovice

Moje teta Martha, žijící v Německu, měla dlouhodobé zdravotní problémy, a sice v trávicím traktu, konkrétně ve střevech. Permanentní stav - zácpy - nejprve řešila v lékárnách a když se stav nezlepšil, tak v nemocnici, kde se ocitla hned dvakrát po sobě. Lékaři jí provedli celkové vyšetření a předepsali jí agresivní projímadla. Ty ji dělaly celkově zle. Navíc trpěla stavy, kdy nemohla popadnout dech a na to lékaři také neznali jasnou odpověď s přihlédnutím k jejímu věku přes osmdesát let. Já jsem číslo jejího věku nevnímala, jen nešťastnou trpící tetu a zdálo se mi kuriózní, že jí odborníci nebyli schopni pomoct. Shodou okolností se mi dostal do rukou časopis Sofie, ve kterém byla reklama na produkt Vitestin. Vešla jsem telefonicky do kontaktu s panem Ing. J. Šusterem a tetě jsem objednala přímo dopravu do Německa a pak pro úspěch ještě jednou. Má teta sice zpočátku nechápala můj počin - nejsem lékařka, jen ekonomka se zájmem o zdravý životní styl, ale záhy zjistila, že veškeré martyrium je pryč a ona konečně má funkční střeva, jak mají být. Zároveň se jí upravilo i dýchání, tedy stavy dušnosti, neboť mezi střevy a plícemi je vazba. Pro moji tetu se takto stal zázrak a já tímto vyjadřuji své poděkování firmě, konkrétně panu majiteli firmy za vstřícný postup, rychlé vybavení zásilky do Německa tohoto vysoce kvalitního produktu Vitestin na přírodní bázi.

Ing. Hana P.

Když tuším, že nepůjdu několik dní na stolici, což se mi dřív stávalo často, tak si dnes vypiju 1 skleničku Vitestinu a tím  předejdu problému. Vitestin jsem doporučil i kamarádovi s opačným problémem a ten je také nadmíru spokojen.

B. M. okr. Č. Budějovice

Dobrý den,chtěl bych si objednat dalších 10 ks, nevěřil jsem, že to bude fungovat, ale po 5 skleničkách mám h**** jako zamlada, jen nesmím jíst kysané zelí nebo pít Starobrno pak se účinek výtažku vynuluje, ale to vychytám. Jinak super. Děkuji.

p. Konečný

Moje paní má rakovinu rekta a špatně jí prochází stolice, nádor průchod stolice blokuje. Při užívání Vitestinu od listopadu 2019 se vyprazdňuje bez bolestí a velmi se jí ulevilo. Nic jiného, co jsme zkoušeli doposud, jí nepomohlo.

Alex, střední Čechy

Více než 5 let jsem hledala doplňkovou léčbu, která by mi pomohla od mých zažívacích obtíží. Bolesti žaludku a střevní potíže se staly běžnou součástí mého života. Různé prostředky fungovaly pouze chvíli. Náhodou jsem objevila Vitestin, vyzkoušela a popíjela asi 5 měsíců – cca 50 sklenic. Upřímně řečeno, tento produkt mne zázračně nevyléčil, ale zmírnil mé potíže na únosnou mez. Dokonce jsou dny, kdy jsem zcela bez potíží. . Dnes s určitostí vím, že se k Vitestinu opět vrátím.

Alena

Mnohokrát vám děkuji za krásné novoroční přání a totéž přeji celému vašemu kolektivu. A děkuji i za úžasný Vitestin, který jsem od vás dostala a který mi pomohlo daleko víc, než léky, které jsem brala desítky let. Věřím, že mi bude pomáhat i další roky. DĚKUJI.

Krásné dny, týdny a měsíce přeje

Alena, Vodňany

Vitestin jsem začala používat před pár měsíci. Zaujaly mě pozitivní ohlasy na tento přípravek. Jsem kosmetička a vím, že zdravá pleť není jen zásluhou kvalitních krémů, ale hlavně čistým střevem. Po pár skleničkách Vitestinu jsem se zbavila nadýmání a tím jak se čistí trávicí trakt, tak se zlepšuje nálada... je to radost organismu, že se zbavuje toxínů. Vitestin nejen čistí a hýčká střeva, ale působí i na psychiku. A protože nic neni hned, bude Vitestin můj kamarád zdraví ještě hodně dlouho.

Hana V., Tábor

V minulém týdnu jsem si od vás objednala váš výrobek Vitestin. Jsem s ním velmi spokojená, objednala jsem si na zkoušku 6 lahviček a budu si přiobjednávat další, protože mi při mých obtížích opravdu pomáhá. Velmi děkuji za to, že na nás, co máme trávicí potíže, myslíte. Vyvinuli jste opravdu účinnou věc, která dokáže pomoci.    

S.

Chtěla bych Vám poděkovat za Váš přípravek Vitestin, o kterém jsem se dozvěděla z časopisu. Už léta mě trápí různé střevní problémy. Navíc moje maminka onemocněla zhoubným nádorem tlustého střeva. Pravidelně absolvuji kolonoskopii, ale chtěla jsem ještě něco udělat pro své zdraví. Objednala jsem si a využívala 15 skleniček. Musím říci, že mi bylo podstatně lépe. Ráda bych v této kúře pokračovala preventivně i dále.

Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji vše dobré.

Zdena Ch.

(odebírejte nyní a neunikne Vám žádná akce)

Hledáte inspiraci?

přihlaste se k odběru novinek

a získáte e-knihu receptů zdarma!

 Po potvrzení registrace k newsletteru NATURA IMUNECO získáte e-knihu receptů zdarma.
NATURA IMUNECO, s.r.o. neposkytuje ani neprodává osobní údaje. Pro více informací navštivte naši Politiku ochrany osobních údajů.

Termín realizace objednávky je do 5 pracovních dnů, zpravidla 2 - 3 dny, od okamžiku zaúčtování platby. Náklady na dopravní službu za běžnou zásilku v rámci České republiky, kterou poskytuje zejména PPL s.r.o., jsou od 149 Kč, cena za dopravu zboží na dobírku je s příplatkem 51 Kč.

© 2017-2020 NATURA IMUNECO, s.r.o.

Po zavolání do vybrané prodejny ve vaší blízkosti Vám připraví zásilku k osobnímu převzetí bez poštovního poplatku. Rychlé a jednoduché vyzvednutí objednávky. Prodejen stále přibývá ... více

V e-shopu VITESTIN můžete pohodlně zaplatit platební kartou nebo platbou předem... více

Spojte se s námi na sociálních sítích

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu vydavatele – NATURA IMUNECO, s.r.o. zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

* všechny ceny jsou uvedeny  v CZK a zahrnují DPH bez nákladů na dopravu