top of page

Kuchařka

Recepty pro leh(p)ší pocit

 

Přihlaste se k odběru a jako odměnu od nás obdržíte e-kuchařku plnou receptů postavenou na základě bezezbytkové dietě při střevních onemocněních.

Děkujeme za důvěru!

Na e-mail  Vám čas od času zašleme novinky o Vitestinu. Rozhodně Vás nebudeme spamovat :) Odkaz pro stažení e-kuchařky jsme právě odeslali na Vámi zadaný e-mail.
Titulka_Recepty_pro_leh(p)čí_pocit_verze

Na začátku byla myšlenka. Myšlenka, že by bylo skvělé dát dohromady recepty od lidí, kteří mají obtíže s ulcerózní kolitidou a Crohnovou nemocí, a to výhradně takové recepty, u kterých mají tito lidé sami odzkoušeno, že jim dobře působí na zažívání nebo nezhoršují stávající obtíže.

 

Pustili jsme se do toho s maximálním nasazením a po několika měsících se nám to povedlo. Kuchařku a její recepty jsme postavili na základě setkání a diskuze se zákazníky, zkušeností několika členů výzkumné skupiny a zdrojů odborné literatury. Jsme hrdi, že vám můžeme představit naše Recepty pro leh(p)čí pocit: postavené na základě bezezbytkové diety při střevních onemocněních. Pokud se přihlásíte, obdržíte od nás tuto publikaci v elektronické podobě zdarma.

 

Co uvnitř najdete?

  • obecné zásady stravování při dlouhodobých zažívacích obtížích

  • vhodné a nevhodné základní potraviny při střevních problémech

  • 12 receptů na polévky

  • 14 receptů na hlavní jídla

  • 13 receptů na sladké dezerty

  • 4 recepty na snídaně a svačiny

Tisková oprava strany 59  - ke stažení >

klikněte na obrázek a stáhněte >

 

 

Citování publikace

 

NATURA IMUNECO. Recepty pro leh(p)čí pocit: Postavené na základě bezezbytkové diety při střevních onemocněních [online]. České Budějovice, 2019, 57 s. [cit. 2019-15-08]. ISBN 978-80-270-3597-7. Dostupné z: www.vitestin.cz

kucharka_view_750x500px.jpg
Logo-slogan-cesta-tucne5.png
bottom of page