REKLAMACE

Zde najdete odpovědi spojené s kvalitou a postupem v případě reklamace.

Reklamací máme opravdu minimum, přesto jsme zde pro Vás zanechali několik postřehů.

Spojte se s námi pokud:
  • přepravce doručil rozbité sklenice

  • víčko je nafouklé 

  • obsah vypadá zkvašený - jsou v něm velké bubliny

Co dělat pokud sklednice přivezou rozbité?

Nejlépe se ihned s námi telefonicky spojte. Zásilku, převzetí, krabici, sklenice a podobně nejlépe nafoťte. V takovém případě se snažíme zákazníka přesvědčit, aby zásilku převzal. Zpětným zasíláním přepravci zpět k nám vzniká více škody než užitku. Rozbité lahvičky obratem nahradíme.

Obsah se rozděluje na dví, je to na závadu?

Není, Vitestin® doporučujeme před konzumací vždy pořádně protřepat nebo rozmixovat, také z důvodu, aby se lépe polykal. Vitestin® je zcela přírodní produkt, zachovává si potenciál i energii bylin, a proto se také tak chová.

Je možné výrobek zaslat poštou, nebo je nutný osobní odběr na některé prodejně?

Balíků zasíláme denně několik desítek, krabice máme na sklenice uzpůsobené, takže nemusíte mít strach o jejich rozbití. Krabice jsou z pevného kartonu, s přepážkami z polystyrenu, balíky označené jako křehké.

V nápoji plave nějaké smítko, je to na závadu?

V nápoji je možné občas spatřit nepatrné zbytky bylin a můžete si také všimnout, že během uskladnění u hladiny vzniká přirozený drobný zákal. Zbytky rostlin i zákal jsou bylinného původu a nejsou na závadu. Nápoj je ve výrobním procesu sterilován a ve výrobním procesu jsou dodržovány přísné hygienické normy. Nápoj jsme podrobili zkoušce mikrobiologické, na těžké kovy i na zdravotní nezávadnost vody. Protokoly o provedených zkouškách jsou připojeny v následujících otázkách.

Dělali jste mikrobiologický rozbor Vitestinu?

Ano, dělali jsme rozbor u několika různých vzorků a výsledky dopadly skvěle. Všechny vzorky prošly termostatickou zkouškou (skladování po dobu 10 dnů v termostatu při teplotě 37°C) a nebyly objeveny sporulující bakterie ani mikroorganismy. Podívejte se na výsledek zkoušek.

Dělali jste zkoušku na těžké kovy ve Vitestinu?

Ano a výsledek dopadl skvěle: "Všechny stanovené ukazatele jsou pod mezí stanovitelnosti příslušných metod a nepředstavují zdravotní riziko". Podívejte se na protokol o zkoušce.

Dělali jste rozbor vody, která se používá na výrobu Vitestinu?

Ano, dělali jsme tento rozbor v akreditované laboratoři společnosti ČEVAK. Všech 20 položek testu získalo hodnocení "Vyhovuje". Podívejte se na výsledek zkoušky.

Musím sklenice s Vitestinem skladovat v ledničce?

Nemusíte. Konzervované sklenice s nápojem Vitestin® uložte mezi ostatní konzervy, tak jak jste zvyklí - do špajzky, do sklepa na čtvrtý schod. Otevřený nápoj spotřebujte do 24 hodin a uchovávejte v chladu.

Please reload

 
NOVINKY

(odebírejte nyní a neunikne Vám žádná akce)

Hledáte inspiraci?

přihlaste se k odběru novinek

a získáte e-knihu receptů zdarma!

 Po potvrzení registrace k newsletteru NATURA IMUNECO získáte e-knihu receptů zdarma.
NATURA IMUNECO, s.r.o. neposkytuje ani neprodává osobní údaje. Pro více informací navštivte naši Politiku ochrany osobních údajů.

DOPRAVA A DORUČENÍ
VAŠE VÝHODY
ZPŮSOB PLATBY
BEZPEČNÝ NÁKUP

Termín realizace objednávky je do 5 pracovních dnů, zpravidla 2 - 3 dny, od okamžiku zaúčtování platby. Náklady na dopravní službu za běžnou zásilku v rámci České republiky, kterou poskytuje zejména PPL s.r.o., jsou od 149 Kč, cena za dopravu zboží na dobírku je s příplatkem 51 Kč.

Po zavolání do vybrané prodejny ve vaší blízkosti Vám připraví zásilku k osobnímu převzetí bez poštovního poplatku. Rychlé a jednoduché vyzvednutí objednávky. Prodejen stále přibývá ... více

V e-shopu VITESTIN můžete pohodlně zaplatit platební kartou nebo platbou předem... více

NATURA IMUNECO

© 2017-2021 NATURA IMUNECO, s.r.o.

SERVIS

Zákaznická linka:  + 420 389 500 001    nebo  +420 777 455 588

NÁVODY

Pondělí - Pátek: 8:00 - 16:00

Spojte se s námi na sociálních sítích

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu vydavatele – NATURA IMUNECO, s.r.o. zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

* všechny ceny jsou uvedeny  v CZK a zahrnují DPH bez nákladů na dopravu

Vitestin
Objednávky
Expedice
Obecné dotazy
Užívání
+420 389 500 001
+420 383 579 181
Odborné dotazy
Výzkumná skupina
+420 777 455 588
 
nebo napište na:
vitestin@vitestin.cz
®