top of page

Potěšte své blízké

Měl(a) jste někdy dilema co koupit jako dárek svým blízkým? Chcete přinést radost a zdraví pod vánoční stromeček? Máme pro vás řešení, jak potěšit své blízké a zároveň přispět k jejich zdraví.

 

Představujeme vám předplacený dárkový poukaz na bylinný nápoj Vitestin®. Je to nejen skvělý dárek, ale také skvělý způsob, jak podpořit zdraví vašich blízkých. A navíc, platí celé dva roky.

 

Vitestin® je bylinný nápoj, který pomáhá s potížemi zažívacího ústrojí a střev. Je to nejen preventivní krok pro posílení imunity, ale také přispívá k psychické pohodě. S klidným svědomím ho můžete darovat i vašim čtyřnohým miláčkům, díky Vitestinu® pro zvířata.

 

Co víc si přát? S Vitestinem® potěšíte své blízké a zároveň podpoříte jejich zdraví. Ale nečekejte příliš dlouho. Vánoce jsou za rohem a tyto dárkové poukazy jsou velmi žádané.

 

Běžte a objednejte si ten svůj ještě dnes! A přineste pod vánoční stromeček zdraví a radost.

 

P.S. Nezapomeňte, že zdraví je to nejcennější, co můžeme mít. A s Vitestinem® zdraví můžete darovat i svým blízkým.

 

P.P.S. Výhody digitálních dárkových poukazů: jsou vždy skladem, není třeba je zasílat a dávají příjemcům svobodu vybrat si, co skutečně chtějí a kdy to chtějí.

dárkový poukaz Vitestin

Dárkový poukaz

960 Kč

S dárkovým poukazem nic nepokazíte. Hodnota dárkového poukazu je vždy na plnou krabici nebo můžete zadat vlastní částku.
Vyberte hodnotu a vytvořte si vlastní dárkový poukaz napsáním osobního vzkazu.
...
S dárkovým poukazem nic nepokazíte. Hodnota dárkového poukazu je vždy na plnou krabici nebo můžete zadat vlastní částku. Vyberte hodnotu a vytvořte si vlastní dárkový poukaz napsáním osobního vzkazu.

960 Kč
1 600 Kč
1 920 Kč
2 400 Kč
4 800 Kč
Jiná částka

Karta přijde e-mailem. Lze editovat a na počítači dopisovat v programu Adobe Acrobat Reader (běžně v každém počítači je instalován jako prohlížeč pdf souborů) Pomocí ikony "Vyplnit a podepsat" doplnit text. Fyzické tištěné karty nezasíláme.

image.jpg

Jak dlouho karta platí?

Platnost karty je 24 měsíců od data nákupu: měsíců od data nákupu: Počet měsíců, po které lze kartu používat, než vyprší její platnost.

Jak si můžete koupit dárkové karty?

Vyberete částku, zadáte údaje o příjemci, nastavíte, kdy chcete kartu doručit, a zaplatíte. Po dokončení pokladny obdržíte e-mailem potvrzení o nákupu. Tip: Je možné si také zakoupit dárkové karty pro sebe.

Jak se příjemci dárkových karet dostanou ke svým kartám?

Příjemce dárkové karty obdrží e-mail s předmětem „Právě jste dostali dárkovou kartu od Michaela Nováka“ (s příslušným jménem). Jejich jedinečný kód dárkové karty se objeví v e-mailu.

Jak mohou příjemci uplatnit dárkové karty u pokladny?

Chcete-li kartu uplatnit, zamiřte do našeho internetového obchodu. Při platbě zvolte možnost Uplatnit dárkovou kartu a zadejte svůj jedinečný kód dárkové karty.

Co se stane, když je celková hodnota objednávky vyšší než zbývající hodnota dárkové karty?

Pokud je hodnota prodeje vyšší, než je hodnota karty, zákazníci mohou zbývající náklady zaplatit pomocí vašich jiných platebních metod.

Co se stane, když je celková hodnota objednávky nižší než hodnota dárkové karty?

Jakákoli částka, která zbude po nákupu, může být použita v budoucích nákupech. Pokud má například zákazník dárkovou kartu v hodnotě 2000 Kč a utratí 960 Kč, může zbývajících 1040 Kč použít v budoucnu při nákupu na našem webu.

Mohou držitelé dárkových karet kontrolovat svůj zůstatek?

V současné době není možné, aby příjemci kontrolovali zůstatek na dárkové kartě. Pro zjištění zůstatku zavolejte na naši linku v průběhu pracovní doby.

Lze dárkovou kartu  uplatnit v kamenném obchodě?

Bohužel zákazníci nemohou uplatnit dárkové karty offline, pouze zde na e-shopu.

Logo-slogan-cesta-tucne5.png