top of page
Crohnova choroba, ulcerózni kolitida, průjem, zácpa, detox, zažívání, střeva

Veterina
I zvířata trápí zažívání

icon_noGluten.png

Přírodní produkt vhodný pro zvířata

na zažívání psů, koček, králíků, morčat, křečků, ovcí, koní a dalších zvířat 

Protože jsme Vitestin® za 7 let výroby s vynikajícími výsledky u lidí také s úspěchem vyzkoušeli a otestovali i u zvířat, rozhodli jsme se s malou úpravou složení uvést na trh i Vitestin® VETERINA.


Vitestin®  VETERINA je určený pro dobré zažívání zvířat, na péči o jejich střeva a sliznice v celém zažívacím traktu. Pomáhá při zánětech, kolikách, bakteriálních, virových a parazitárních infekcích zažívacího ústrojí i přidružených orgánů.

 

Dobré zkušenosti jsou např. i s kokcidiemi a dalšími problémy u psů, koček, morčat, křečků, králíků, ovcí, koz a koní.

Další výzkum probíhá. 


Vitestin® je čistě přírodní, bylinný a velmi jemný, nepředstavuje zátěž pro jiné orgány a nemá vedlejší účinky, pokud nepočítáme ty pozitivní. 

 Vitestin® harmonizuje sliznice celého zažívacího traktu, především pak blahodárně působí na tenké a tlusté střevo. Pomáhá sliznicím (od ústního otvoru po konečník) v návratu do normálního, přirozeného a funkčního stavu. 

Vitestin® jsme pro vás vyvinuli na základě vlastního výzkumu, studia problematiky zažívacího traktu, studia bylin a bylin­ných receptur při neustálém vylepšování výrobního postupu a technologie. 
Neocenitelnou pomocí při vývoji pro nás byly právě  poznatky a zkušenosti našich zákazníků, které osobně načerpali se svými zvířecími miláčky při jeho užívání, a které s námi laskavě sdíleli. Mohli jsme si tak vyměňovat ty nejdůležitější informace. Vše jsme pak konzultovali s odborníky z klasické i alternativní veterinární medicíny. 

 

Ryze česká firma NATURA IMUNECO, s.r.o. a byla založena v roce 2017.  V laboratořích  Jihočeského vědeckotechnického parku na základě vlastního výzkumu účinků nejen na Crohnovu chorobu, ulcerózní kolitidu, ale také na chronické průjmy, zácpu, syndrom dráždivého tračníku, idiopatických onemocnění střeva, žaludku, jícnu a další potíže zažívacích cest pro Vás vyvinula v roce 2018 vlastní recepturu unikátního doplňku stravy.

Prostudujte si informace na webu a přečtěte si také nejčastější otázky a odpovědi. V případě potřeby nás také můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, kontaktního formuláře níže nebo telefonu v pracovní dny mezi

7-15 hodinou.

Veterina
Přehrát video
pes zažívání a střeva

Ústní otvor

Jícen