top of page
Crohnova choroba, ulcerózni kolitida, průjem, zácpa, detox, zažívání, střeva

Veterina

sklenice Vitestin pro aktivní péči o střeva zvířat

Vitestin® - VETERINA

doplněk stravy 390 ml

160 Kč vč. DPH/ks

přírodní produkt

bezlepkový 

na zažívání psů, koček, koní, králíků, morčat, křečků, ovcí, drůbeže a dalších zvířat 

icon_noGluten.png

Protože jsme Vitestin® za 7 let výroby s vynikajícími výsledky u lidí také s úspěchem vyzkoušeli a otestovali i u zvířat, rozhodli jsme se s malou úpravou složení uvést na trh i Vitestin® VETERINA.


Vitestin®  VETERINA je určený pro dobré zažívání zvířat, na péči o jejich střeva a sliznice v celém zažívacím traktu. Pomáhá při zánětech, kolikách, bakteriálních, virových a parazitárních infekcích zažívacího ústrojí i přidružených orgánů.

 

Dobré zkušenosti jsou např. i s kokcidiemi a dalšími problémy u psů, koček, morčat, křečků, králíků, ovcí, koz a koní.

Další výzkum probíhá. 


Vitestin® je čistě přírodní, bylinný a velmi jemný, nepředstavuje zátěž pro jiné orgány a nemá vedlejší účinky, pokud nepočítáme ty pozitivní. 

 Vitestin® harmonizuje sliznice celého zažívacího traktu, především pak blahodárně působí na tenké a tlusté střevo. Pomáhá sliznicím (od ústního otvoru po konečník) v návratu do normálního, přirozeného a funkčního stavu. 

Vitestin® jsme pro vás vyvinuli na základě vlastního výzkumu, studia problematiky zažívacího traktu, studia bylin a bylin­ných receptur při neustálém vylepšování výrobního postupu a technologie. 
Neocenitelnou pomocí při vývoji pro nás byly právě  poznatky a zkušenosti našich zákazníků, které osobně načerpali se svými zvířecími miláčky při jeho užívání, a které s námi laskavě sdíleli. Mohli jsme si tak vyměňovat ty nejdůležitější informace. Vše jsme pak konzultovali s odborníky z klasické i alternativní veterinární medicíny. 

 

Ryze česká firma NATURA IMUNECO, s.r.o. a byla založena v roce 2017.  V laboratořích  Jihočeského vědeckotechnického parku na základě vlastního výzkumu účinků nejen na Crohnovu chorobu, ulcerózní kolitidu, ale také na chronické průjmy, zácpu, syndrom dráždivého tračníku, idiopatických onemocnění střeva, žaludku, jícnu a další potíže zažívacích cest pro Vás vyvinula v roce 2018 vlastní recepturu unikátního doplňku stravy.

Prostudujte si informace na webu a přečtěte si také nejčastější otázky a odpovědi. V případě potřeby nás také můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, kontaktního formuláře níže nebo telefonu v pracovní dny mezi

7-15 hodinou.

Veterina
Dávkování

Ústní otvor

Jícen

Žaludek

Dvanácterník

Tenké střevo

Tlusté střevo

Konečník

pes zažívání a střeva
Vitestin® - VETERINA je blahodárně účinný v první řadě v těchto částech těla:
Zkušenosti

Zkušenosti zákazníků

Jestli nás něco těší a dává smysl naší práci, pak je to zpětná vazba od našich zákazníků a dosažené výsledky. Ručíme za to, že všechny recenze jsou autentické a napsané konkrétními zákazníky, kteří od nás Vitestin® odebrali a líčí zde své vlastní  pocity, názory a zkušenosti s užíváním Vitestinu® u sebe či u svých zvířat. Další doložené recenze najdete na našem webu

Podle zásad Google Adwords, které dodržujeme z důvodu inzerování na Google, nám není dovoleno uvádět reference s tvrzeními o konkrétních výsledcích, pakliže se nezřekneme odpovědnosti. Z toho důvodu Vás musíme upozornit na následující: není možné garantovat konkrétní výsledky a zkušenosti zákazníků se mohou lišit.

Přesto ručíme za to, že všechny reference jsou autentické a napsané konkrétními zákazníky, kteří od nás Vitestin® odebrali. Pokud máte zájem a chcete-li se s daným člověkem spojit a bude-li s tím daný zákazník souhlasit, předáme Vám kontakt. Napište si o něj.

Pro zastavení zastavte kurzor nad textem.

Po výborné osobní zkušenosti s Vitestinem jsem ho začala v malých dávkách podávat i svému pejskovi útuláčkovi (4 kg, 7 let), který měl dlouhodobé problémy se zácpou. Vitestin jsem mu podávala po dobu jednoho týdne injekční stříkačkou přímo do tlamičky 30 ml. Musím také podotknout, že po užití Vitestinu je mnohem živější a má chuť si více hrát. Nyní je to už rok a pejsek pořád parádně prospívá, předtím jsme čekali klidně i 10 minut a pejsek se stále nemohl vyprázdnit. Pejsků máme více a když se u nich objeví průjem, několik dní dáváme v menším množství (podle váhy) Vitestin a hned máme po problému a nemusíme do nich cpát žádné léky. Jsem vážně moc ráda, že Vitestin funguje nejen na lidi, ale parádně pomáhá i zvířátkům.

  Eliška, Týn nad Vltavou

O nás
Složení

Obsažené složky

Směs bylin

itestin® obsahuje čtrnáct převážně českých bylin, od kořenů přes listy až ke květům. Přesné složení je výrobním tajemstvím. Účinnost a působení Vitestinu® jsou dány cílenou kombinací jednotlivých druhů bylin, jejich přesným poměrem a unikátním výrobním postupem. Vyvážená směs obsahuje byliny protizánětlivé, hojivé, pro správné trávení, antivirové, antibakteriální a antiparazitické. Neobsahuje třezalku, či přesličku ani byliny, které se musí uvádět i při minimálním obsaženém množství, ani jiné nevhodné byliny pro zvířata.

Lněné semínko

Linum usitatissimum 

doplňuje strukturu, pomáhá nést extrakt z bylin a pokrývá  sliznice, a je obecně prospěšné na zažívání a pravidelnou činnost střev. 

Ženšen pravý
Panax ginseng

zpracováváme šestiletý kořen - nejvyšší věková kategorie pěstovaného ženšenu - používá se zejména k udržení mentální a fyzické výkonnosti, koordinaci. Má pozitivní vliv na kognitivní funkce, udržení koncentrace. Známý je jako antioxidant, který osvěžuje tělo a přispívá k vytrvalosti, čilosti (ostražitosti) a vitalitě. Doporučuje se  užívat při únavě a stresu. Stabilizuje hladinu cukru v krvi. Jsou mu přisuzovány pozitivní účinky na správnou funkci imunitního systému, přispívající k přirozené obranyschopnosti organismu.  

Voda

 

Voda z filtru AQUAoptimal bez chloru, hormonů, léků, rtuti, azbestu, olova, radonu dalších škodlivých látek, které mohou být obsaženy ve vodě z vodovodu.

(Informace o filtraci vody získáte v článku). 

Nepoužíváme žádná "vylepšení" - konzervanty, sladidla, barviva, aromata ani "éčka". Trvanlivost zajišťujeme tepelnou úpravou. Jsme držiteli protokolů o provedených mikrobiologických rozborech, testu na obsah těžkých kovů, rozboru vody a výživových hodnot, které si můžete stáhnout.

Regenerace střev a zažívání

Dárková kartička

Předplaťte svým blízkým nákupy Vitestinu. Kartou můžete platit opakovaně do vyčerpání limitu  celé dva roky.
Kontakt
bottom of page