Dárečkové balení
přinese radost a zdraví pod vánoční stromeček. Darujte sobě a blízkým zdraví, které začíná a končí ve střevech. Seženete v našich vybraných partnerských prodejnách.


Připravili jsme pro vás dvě možnosti jak zabalit dárek Vitestin® pod stromeček. Na prodejny jsme poslali malé (testovací) tašky na dvoubalení (2 skleničky) a bílé tašky pro více kusů. Zavolejte do své oblíbené prodejny a darujte zdraví! Všem, kteří mívají problémy se zažíváním, průjmy, zácpou, pálením žáhy, afty, jícnem, žaludkem, nadýmáním, stolicí, hemoroidy, záněty, propustností střev...

Jděte přírodní cestou a vyzkoušejte Vitestin® - unikátní český doplněk stravy. Přírodním způsobem harmonizuje střeva a sliznice celého zažívacího ústrojí a významně je podporuje v jejich normální přirozené funkci.


Vyrábíme ho v laboratořích Jihočeského vědeckotechnického parku.


Zajímavé jsou jeho pozitivní účinky na pleť, vlasy, klouby a vůbec preventivní účinky na posílení imunity.


Jedna naše zákaznice nazvala Vitestin® pleťovou maskou pro střeva, další velkým zázrakem, jiná litovala, že Vitestin® není na trhu již 10 let, co se zbytečně trápila. Další zákaznice mohou konečně v kludu a pohodě na nákup, do divadla, na dovolenou, na návštěvu. Dalším se vrátila energie a radost a chuť do života i na hrátky v posteli...
Dávkování


Denní dávka = 1 sklenice (390 ml)

Minimální délka trvání kůry = 6 - 15 dní (v závislosti od charakteru zdravotních potíží)

více zde:


< Jak vitestin přesně dávkovat?

232 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square

(odebírejte nyní a neunikne Vám žádná akce)

Hledáte inspiraci?

přihlaste se k odběru novinek

a získáte e-knihu receptů zdarma!

 Po potvrzení registrace k newsletteru NATURA IMUNECO získáte e-knihu receptů zdarma.
NATURA IMUNECO, s.r.o. neposkytuje ani neprodává osobní údaje. Pro více informací navštivte naši Politiku ochrany osobních údajů.

DOPRAVA A DORUČENÍ
VAŠE VÝHODY
ZPŮSOB PLATBY
BEZPEČNÝ NÁKUP

Termín realizace objednávky je do 5 pracovních dnů, zpravidla 2 - 3 dny, od okamžiku zaúčtování platby. Náklady na dopravní službu za běžnou zásilku v rámci České republiky, kterou poskytuje zejména PPL s.r.o., jsou od 149 Kč, cena za dopravu zboží na dobírku je s příplatkem 51 Kč.

Po zavolání do vybrané prodejny ve vaší blízkosti Vám připraví zásilku k osobnímu převzetí bez poštovního poplatku. Rychlé a jednoduché vyzvednutí objednávky. Prodejen stále přibývá ... více

V e-shopu VITESTIN můžete pohodlně zaplatit platební kartou nebo platbou předem... více

NATURA IMUNECO

© 2017-2021 NATURA IMUNECO, s.r.o.

SERVIS

Zákaznická linka:  + 420 389 500 001    nebo  +420 777 455 588

NÁVODY

Pondělí - Pátek: 8:00 - 16:00

Spojte se s námi na sociálních sítích

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu vydavatele – NATURA IMUNECO, s.r.o. zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

* všechny ceny jsou uvedeny  v CZK a zahrnují DPH bez nákladů na dopravu

Vitestin
Objednávky
Expedice
Obecné dotazy
Užívání
+420 389 500 001
+420 383 579 181
Odborné dotazy
Výzkumná skupina
+420 777 455 588
 
nebo napište na:
vitestin@vitestin.cz
®