top of page

Napsali o nás - spojení s Jihočeským vědeckotechnickým parkemUnikátní recepturu jsme vyvinuli právě v laboratořích Jihočeského vědeckotechnického parku a můžeme říct, že toto spojení bylo dobrým rozhodnutím.Akciová společnost Jihočeský vědeckotechnický park (JVTP) byla založena Jihočeským krajem a má za úkol podporovat inovativní malé a střední firmy na jejich cestě k vlastnímu rozvoji. Pomáhá jim efektivně, zasvěceně, jednoduše, přátelsky.
NATURA IMUNECO – vývoj i výzkum stále pokračuje


Jiří Šuster, majitel společnosti NATURA IMUNECO, s.r.o., která rovněž přímo v JVTP sídlí, je autorem a výrobcem bylinného přípravku Vitestin®, jež jeho firma produkuje. Vitestin® se zaměřuje na trávicí systém, přírodním způsobem harmonizuje střeva (především sliznice tenkého a tlustého střeva), sliznice celého zažívacího ústrojí a významně je podporuje v jejich normální přirozené funkci.


Unikátní recepturu firma vyvinula právě v laboratořích JVTP, Jiří Šuster se se svými spolupracovníky zaměřil na vliv Vitestinu na zánětlivá onemocnění zažívacího ústrojí – Crohnovu chorobu, ulcerózní kolitidu (označované jako nevyléčitelné), ale také na chronické průjmy, zácpu, syndrom dráždivého tračníku, idiopatických onemocnění střeva, žaludku, jícnu a další potíže. Firma neustále úzce spolupracuje s klienty, kterým byly tyto problémy diagnostikovány a kterým komplikují běžný život.


„Zhruba před čtyřmi lety jsem vstoupil do kontaktu JVTP a skutečně mohu říci, že tím okamžikem se rozvoj mé společnosti posunul neuvěřitelně dopředu. Z původně pronajímaných dvou malých pracovišť jsme přešli do velké technologické haly, o využití laboratoří pro atesty a certifikace potravinového doplňku ani nemluvím. Stále probíhající vývoj Vitestinu® pod křídly JVTP je pro mne symbiózou nastavenou v průběhu let ke spokojenosti obou stran,“ dodává Jiří Šuster.Celý článek si můžete přečíst v aktuálním vydání časopisu Barbar, nebo on-line.

Co je Barbar?

První jihočeský lifestylový měsíčník, který se za dva roky stal nejčtenějším časopisem v Českých Budějovicích.

Barbar přináší unikátní články a fotografie, které jinde nenajdete. Původní rozhovory, reportáže, analýzy nebo přehled zpravodajství. Barbar je jediným magazínem svého druhu na jihu Čech.Náš jihočeský přípravek do jihočeského magazínu prostě patří :)
Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
bottom of page