DŮLEŽITÉ INFORMACE O KROCÍCH, KTERÉ SE NATURA IMUNECO ROZHODLO V TÉTO SITUACI UČINIT

Abychom odpovídali na potřeby našich Zákazníků, zde Vás budeme informovat o současné situaci a odpovídat na nejdůležitější otázky.

Provádíme v této době AKTUÁLNĚ: Dezinfekci všech typů prostor za použití ozonových generátorů:.


Ozon (O3) ničí všechny typy VIRŮ, BAKTERIÍ, ROZTOČŮ, PLÍSNÍ, ZÁPACHŮ a dalších nežádoucích organických látek bez použití prostředí škodlivých chemikálií.

 

Dezinfekce ozónem je nejúčinnější, přírodní a navíc ekologická. Ozónu neodolá žádná bakterie či vir. Ozón odstraňuje 100% zdroj zápachu a vydezinfikuje každý kout!

Poté co ozón zlikviduje bakterie, plísně a jiné organické látky, stane se nestabilním a jednoduše se převede zpět na kyslík.

Ozón také dokonale likviduje veškeré zápachy, které vznikají biologickým působením. Ozón se používá již přes sto let pro dezinfekci pitné vody, dále pro sterilizaci operačních nástrojů.

Ozón je pro člověka, zvířata i rostliny jedovatý, proto jsou  při dezinfekci prostory zcela vyklizené.  Po ní je pořádně vyvětráno.

Hlavní výhody:

 • Vysoce šetrný k životnímu prostředí

 • Vysoce efektivní

 • Vhodné užití i pro alergiky a astmatiky 

 

Funkce:

 • Odstraňuje bakterie, viry, aromatické látky, atd.

 • Po aplikaci se ozón sám rozloží, nezbude po něm žádný zápach, žádné pozůstatky. Ozón neobsahuje žádné člověku nebezpečné chemikálie a nemá žádný dopad na životní prostředí. 

 • Po jeho aplikaci nezůstane žádná zdraví škodlivá substance a ozón se brzy rozloží (přemění)
  na kyslík.

 • Desinfekce ozónem umožní znovu dýchat čerstvý vzduch.

 

Existuje riziko nakažení se prostřednictvím objednaného zboží?

"V současnosti neevidujeme případ, kdy by se člověk nakazil novým koronavirem prostřednictvím potravin nebo kontaktem s nakaženými předměty". (Source: Federal Institute for Risk Assessment, Germany, BfR)

Dosud nebyl potvrzen žádný případ takovéhoto typu přenosu. Je velmi nepravděpodobné, že by došlo ke kombinaci faktorů, kdy by nemocný člověk balíček infikoval, virus přežil cestování po světě, a ještě se dostal příjemci na sliznice a způsobil onemocnění. Pokud se i přesto bojíte, postačí balíček vydezinfikovat a důkladně si umýt nebo vydezinfikovat ruce potom, co s ním budete manipulovat. (mzcr.cz)

Jak také doporučuje britský lékař John Torres. Podle něj by lidé měli balík nejprve vydezinfikovat, pak teprve otevřít, následně obal vyhodit a umýt si ruce. Vnitřek balíčku je dobré také dezinfikovat, nebo jej alespoň na 24 hodin někam odložit.

 

Dokonce hned po vypuknutí epidemie jsme zavedli ochranná opatření a podnikli kroky, aby zákazníkům byly objednávky doručeny bez fyzického kontaktu.

Aktuální informace vztahující se ke koronaviru můžete najít také zde: https://www.who.int/ a nebo se můžete řídit podle zdravého rozumu.

 

Nabízí NATURA IMUNECO bezkontaktní formu dopravy?

ANO, firmy, které doručují naše zboží se zaručily, že budou nabízet doručování bezkontaktně. Pokud jste během procesu objednávání vyplnili své číslo, bude Vás před doručením kontaktovat kurýr. Váš podpis není potřeba. Vaše objednávka bude doručena bez nutnosti osobního kontaktu.

Jak dlouho bude trvat doprava zdarma?

Velice rychle jsme se rozhodli, že pro Vás chceme zajistit bezplatnou dopravu. Nákupy Vitestinu tak jsou ještě snadnější. Děkujeme za trpělivost a pochopení, že v současnosti ne vše funguje tak, jak tomu obvykle bývá. Dopravu zdarma budeme nabízet tak dlouho, jak je to možné a budeme ji nabízet v online obchodě a v newsletterech.  

 Jak dlouho trvá doprava online objednávek?

 Vzhledem k současné situaci se čas realizace objednávky může prodloužit. Uděláme ale všechno proto, aby k Vám zásilka dorazila co nejrychleji!

"Děkujeme za trpělivost a pochopení."

Váš tým NATURA IMUNECO

(odebírejte nyní a neunikne Vám žádná akce)

Hledáte inspiraci?

přihlaste se k odběru novinek

a získáte e-knihu receptů zdarma!

 Po potvrzení registrace k newsletteru NATURA IMUNECO získáte e-knihu receptů zdarma.
NATURA IMUNECO, s.r.o. neposkytuje ani neprodává osobní údaje. Pro více informací navštivte naši Politiku ochrany osobních údajů.

DOPRAVA A DORUČENÍ
VAŠE VÝHODY
ZPŮSOB PLATBY
BEZPEČNÝ NÁKUP

Termín realizace objednávky je do 5 pracovních dnů, zpravidla 2 - 3 dny, od okamžiku zaúčtování platby. Náklady na dopravní službu za běžnou zásilku v rámci České republiky, kterou poskytuje zejména PPL s.r.o., jsou od 149 Kč, cena za dopravu zboží na dobírku je s příplatkem 51 Kč.

Po zavolání do vybrané prodejny ve vaší blízkosti Vám připraví zásilku k osobnímu převzetí bez poštovního poplatku. Rychlé a jednoduché vyzvednutí objednávky. Prodejen stále přibývá ... více

V e-shopu VITESTIN můžete pohodlně zaplatit platební kartou nebo platbou předem... více

NATURA IMUNECO

© 2017-2021 NATURA IMUNECO, s.r.o.

SERVIS

Zákaznická linka:  + 420 389 500 001    nebo  +420 777 455 588

NÁVODY

Pondělí - Pátek: 8:00 - 16:00

Spojte se s námi na sociálních sítích

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon

©Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu vydavatele – NATURA IMUNECO, s.r.o. zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

* všechny ceny jsou uvedeny  v CZK a zahrnují DPH bez nákladů na dopravu

Vitestin
Objednávky
Expedice
Obecné dotazy
Užívání
+420 389 500 001
+420 383 579 181
Odborné dotazy
Výzkumná skupina
+420 777 455 588
 
nebo napište na:
vitestin@vitestin.cz
®