Vyzkoušeno: Vitestin je přírodní zázrak, který úspěšně bojuje se zažívacími problémy

Testování s Žena-in.

V redakci na zažívací potíže vyzkoušeli přípravek Vitestin. Co se ukrývá v této zázračné lahvičce?

Zažívací obtíže trápí čím dál tím více lidí. Možná více, než si myslíte, protože pro někoho je toto téma naprosto tabu. Pojďme se nebát o svých zdravotních problémech mluvit a říct své zkušenosti. I my jsme se o své zkušenosti podělili!

Vitestin pomáhá díky výtažkům z ženšenu a aloe a deseti českých bylinek, sliznici zažívacího ústrojí, především pak tenkého a tlustého střeva, kterým navrací jejich přirozenou funkčnost. Svým účinkem a rozsahem působení je zcela unikátní. Užívá se na zdravotní problémy od úst po konečník, Všude je sliznice, a to je úkol pro Vitestin.

Doporučujeme jej při Crohnově chorobě, ulcerózní kolitidě, dráždivém tračníku, hemoroidech, průjmech, nadýmání, zácpě. Často ustupují i kožní problémy, nervozita, nesoustředěnost, afty, žaludeční potíže, pálení žáhy. Návrat elánu a životní energie souvisí mj. s tím, že Vitestin® pomáhá zbavit tělo toxinů, což má zase skvělý vliv na játra.

Jaké je jeho dávkování?

Denní dávka = 1 sklenička (390 ml). Minimální délka trvání kúry by měla být 6 - 15 dní, podle toho, jak silné a těžké problémy máte. Více o způsobu užívání se dočtete na webu Vitestinu.

Jaké jsou naše zkušenosti?

Vendula Kubalíková

Už 14 let bojuji s autoimunní nemocí s názvem ulcerózní kolitida. Většinu času je v klidové fázi, ale občas se vrátí a pak je mi ouvej. Průjmy, vyčerpanost, nekontrolovatelné hubnutí. Nic příjemného. A to klidně po dobu několika měsíců. Momentálně jsem ve fázi, že jsem hodně vyčerpaná, ani ne roční kojené batole, školačka, práce na celý úvazek, domácnost a spousta starostí. Současná situace na klidu a vyrovnanosti taky nepřidává. A odnáší to moje zažívání. Pomaličku a plíživě se mi opět začíná spouštět zánět v těle.

Vitesin jsem neznala a těšila jsem se na něj jako na zázračnou medicínu. Vše pečlivě prostudovala a vyzkoušela ho. Přiznávám, že jsem maličko bojovala s chutí a vůní. Denní dávku jsem si musela spíš rozkládat, ráno jsem ji nezvládla vypít celou, ale i s tím se počítá a doporučeno je zbytek dopít po poledni. Už po čtyřech skleničkách mi bylo lépe. A to znatelně. Nemoc asi po Vitesinu nezmizí, ale je to skvělý doplněk k mojí standardní léčbě.

Po tak dlouhé době už vím, kdy zhruba nemoc vzplane a asi už i vím, čím ji v počáteční fázi zahnat a s čím si pomoci.

Helena Pelikánová

Problémy se zažíváním a vyprazdňováním mám docela často, proto jsem uvítala testování bylinného přípravku Vitestin. Pročetla jsem si použití a rozhodla jsem se pro kúru na 10 dní. Každý den jsem pila 390 ml Vitestinu. Půlku ráno dle doporučení hodinu před snídaní a druhou půlku odpoledne. I odpoledne jsem dodržela, abych hodinu po vypití nic nejedla ani nepila. Je to důležité pro působení. I když mě trochu odrazovala konzistence rosolovité hmoty, výsledek byl po 10 dnech výborný. Dobrý pocit lehkosti, cítila jsem se opravdu dobře. Jsem ráda, že jsem Vitestin objevila, protože až budu mít pocity těžkosti a nebudu se cítit dobře, kúru si zopakuji. Vitestin by měl pomáhat hlavně lidem, kteří trpí Crohnovou chorobou, ulcerózní kolitidou, ale také chronickými průjmy, zácpou, syndromem dráždivého tračníku či dalšími potížemi spojenými se zažíváním. Doporučila jsem ho i své kamarádce.

Adriana Martinovičová

Možná, že se vám tohle téma nezdá dostatečně sexy, ale věřte mi, že člověk, který dlouho a pravidelně řeší špatné zažívání, časté nadýmání, občasné nevolnosti nebo bolesti břicha, je rád za každý tip, který by mu mohl alespoň trochu pomoci nebo ulevit. Protože i já patřím právě mezi takové „nešťastníky“, uvítala jsem testování doplňku stravy Vitestin.

Po otevření lahvičky mě mile překvapilo, že nic necítím. Mám totiž zkušenost, že podobné produkty mi fakt nevoní. Tady necítím žádné aroma, což velmi vítám. Následně jsem se trochu zalekla rosolovité konzistence. Ale nakonec mi při popíjení vůbec nevadila. Protože se pije na lačno a pak byste měli ještě hodinu počkat, než cokoli pozřete, vyhovuje mi, že je nápoj hutnější, protože vás i zasytí. Na chuť mi taky vůbec nevadil! Přesto, že jde o bylinné složení, žádné bylinky jsem necítila - a to je dobře. Po mých zkušenostech s bylinnými čaji a odvary, kdy třeba teď piju čaj na slinivku, je tohle procházka růžovou zahradou. A slinivkový čaj je podle mě největší peklo, co jsem kdy měla.

Po sedmi lahvičkách mi bylo líp. Cítila jsem se lehčeji, měla jsem míň nafouknuté břicho, necítila jsem se prostě jako balón. Běžnou stravu jsem skoro neupravovala, jedla jsem nadále čerstvou zeleninu a ovoce a cítila jsem se dobře. Takže moje zkušenosti jsou pozitivní a pokud někdo řeší podobné problémy, určitě vyzkoušejte tento produkt.

Žaneta Podlahová

Špatné zažívání není úplně příjemné téma a ještě ke všemu pro ženu. Už od dětství mám problém s bolestmi břicha, kvůli kterým se cítím dost často nekomfortně. Provází je nadměrné nadýmání. Před několika lety jsem se začala stravovat velmi zdravě, bez chemických složek, avšak obtíže byly stále stejné. Navštívila jsem lékaře a byla mi diagnostikovaná Histaminová intolerance. Vše se mi spojilo a nyní vím, že občasná podrážděnost a migrény hlavy patří také k tomuto onemocnění. Když mi bylo nabídnuto testování, neváhala jsem ani sekundu. Poctivě jsem dodržela týdenní kúru a musím říct, že mi bylo krásně. Takhle jsem se už dlouho necítila. Ne vždy v tomto testovacím týdnu jsem měla ukázkový jídelníček, ale i přesto jsem neměla tvrdé a nafouklé břicho. Musím se přiznat, že jsem dost bojovala s rosolovitou konzistencí Vitestinu. Připadalo mi to, jako bych polykala hlemýždě. Ale vše se dá vydržet a myslím, že existují ještě daleko horší věci. Pomáhá zažívacím problémům a to je to nejdůležitější.

Článek vyšel na www.zena-in.cz

367 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square

(odebírejte nyní a neunikne Vám žádná akce)

Hledáte inspiraci?

přihlaste se k odběru novinek

a získáte e-knihu receptů zdarma!

 Po potvrzení registrace k newsletteru NATURA IMUNECO získáte e-knihu receptů zdarma.
NATURA IMUNECO, s.r.o. neposkytuje ani neprodává osobní údaje. Pro více informací navštivte naši Politiku ochrany osobních údajů.

DOPRAVA A DORUČENÍ
VAŠE VÝHODY
ZPŮSOB PLATBY
BEZPEČNÝ NÁKUP

Termín realizace objednávky je do 5 pracovních dnů, zpravidla 2 - 3 dny, od okamžiku zaúčtování platby. Náklady na dopravní službu za běžnou zásilku v rámci České republiky, kterou poskytuje zejména PPL s.r.o., jsou od 149 Kč, cena za dopravu zboží na dobírku je s příplatkem 51 Kč.

Po zavolání do vybrané prodejny ve vaší blízkosti Vám připraví zásilku k osobnímu převzetí bez poštovního poplatku. Rychlé a jednoduché vyzvednutí objednávky. Prodejen stále přibývá ... více

V e-shopu VITESTIN můžete pohodlně zaplatit platební kartou nebo platbou předem... více

NATURA IMUNECO

© 2017-2021 NATURA IMUNECO, s.r.o.

SERVIS

Zákaznická linka:  + 420 389 500 001    nebo  +420 777 455 588

NÁVODY

Pondělí - Pátek: 8:00 - 16:00

Spojte se s námi na sociálních sítích

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu vydavatele – NATURA IMUNECO, s.r.o. zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

* všechny ceny jsou uvedeny  v CZK a zahrnují DPH bez nákladů na dopravu

Vitestin
Objednávky
Expedice
Obecné dotazy
Užívání
+420 389 500 001
+420 383 579 181
Odborné dotazy
Výzkumná skupina
+420 777 455 588
 
nebo napište na:
vitestin@vitestin.cz
®