Denně sním 12 bobulí rakytníku


Při návštěvě zahrádky jednoho z našich zákazníků nás nás zaujaly keře obsypané oranžovými bobulemi. Jde o rakytník řešetlákový, který všem velmi doporučuje: "Denně si sním 12 kuliček rakytníku a už 3 roky nemám angínu, chřipku a netrpím na problémy s průduškami".

Rakytník řešetlákový a následná konzumace rakytníkových plodů, zažívá v naší republice velký nástup obliby. Keře rakytníku si můžete zasadit na své zahradě a sklízet vlastní úrodu. V obchodech naleznete mnoho produktů, vyrobených z rakytníkové šťávy: sirup, marmeládu nebo cukrovinky.

Fakta jsou taková, že léčivá síla rakytníku je v celém komplexu přítomných látek: je zde široká škála různých vitamínů, minerálů a dokonce i alkaloid, který působí jako antidepresivum. Říká se, že rakytník obsahuje 25x více vitamínu C než pomeranč. Denní dávku tohoto vitaminu pokryje jedna jediná oranžovožlutá bobule. Je zdrojem také vitaminu A, E, betakarotenů, minerálů, aminokyselin a mastných kyselin. Obsahuje rutin, který zabraňuje jeho rozkladu vitamínu C. Tím se vysvětluje, proč si rakytník zachovává vitamín i při sušení a tepelném zpracování.

Pěstování a občasnou konzumaci můžeme i z vlastních zkušeností velmi doporučit! Troškou šťávy si ochuťte Vitestin® vždy, když ho ráno budete pít. Nápoj získá příjemně nakyslou chuť.

1,198 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square

(odebírejte nyní a neunikne Vám žádná akce)

Hledáte inspiraci?

přihlaste se k odběru novinek

a získáte e-knihu receptů zdarma!

 Po potvrzení registrace k newsletteru NATURA IMUNECO získáte e-knihu receptů zdarma.
NATURA IMUNECO, s.r.o. neposkytuje ani neprodává osobní údaje. Pro více informací navštivte naši Politiku ochrany osobních údajů.

DOPRAVA A DORUČENÍ
VAŠE VÝHODY
ZPŮSOB PLATBY
BEZPEČNÝ NÁKUP

Termín realizace objednávky je do 5 pracovních dnů, zpravidla 2 - 3 dny, od okamžiku zaúčtování platby. Náklady na dopravní službu za běžnou zásilku v rámci České republiky, kterou poskytuje zejména PPL s.r.o., jsou od 149 Kč, cena za dopravu zboží na dobírku je s příplatkem 51 Kč.

Po zavolání do vybrané prodejny ve vaší blízkosti Vám připraví zásilku k osobnímu převzetí bez poštovního poplatku. Rychlé a jednoduché vyzvednutí objednávky. Prodejen stále přibývá ... více

V e-shopu VITESTIN můžete pohodlně zaplatit platební kartou nebo platbou předem... více

NATURA IMUNECO

© 2017-2021 NATURA IMUNECO, s.r.o.

SERVIS

Zákaznická linka:  + 420 389 500 001    nebo  +420 777 455 588

NÁVODY

Pondělí - Pátek: 8:00 - 16:00

Spojte se s námi na sociálních sítích

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu vydavatele – NATURA IMUNECO, s.r.o. zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

* všechny ceny jsou uvedeny  v CZK a zahrnují DPH bez nákladů na dopravu

Vitestin
Objednávky
Expedice
Obecné dotazy
Užívání
+420 389 500 001
+420 383 579 181
Odborné dotazy
Výzkumná skupina
+420 777 455 588
 
nebo napište na:
vitestin@vitestin.cz
®