Krátké příběhy zákazníků

Článek z internetového magazínu zena-in.cz

V každém organizmu souvisí vše se vším. Odstranění příčiny zdravotního problému se může projevit na celém těle, na jeho kráse, na zlepšené funkcí ostatních orgánů a tím nakonec na spokojenosti duše.

S potížemi se střevy a zažívacím traktem se setkáváme v poslední době stále více. Proto nás napadlo využít síly přírody. Je to nejstarší léčivo na této planetě, které už svou účinnost během staletí prokázalo. Vzpomeňte jen staré moudro, které nám radí, že byliny, které rostou na zahradách či loukách v blízkosti našich obydlí, jsou nejúčinnější. Přesto využíváme i dvě cizokrajné bylinky – ženšen a aloe. S pomocí toho všeho jsme vyvinuli doplněk stravy Vitestin®. Zachovává potenciál složení i energii bylin a neruší jej žádnými potravinářskými vylepšeními.

zářící střeva = zářící organismus

Vitestin® pomáhá sliznici zažívacího ústrojí, především pak tenkého a tlustého střeva, kterým navrací jejich přirozenou funkčnost. Svým účinkem a rozsahem působení je zcela unikátní. Užívá se na zdravotní problémy od úst po konečník, Všude je sliznice, a to je úkol pro Vitestin®. Doporučujeme jej při Crohnově chorobě, ulcerózní kolitidě, dráždivém tračníku, hemoroidech, průjmech, nadýmání, zácpě. Často ustupují i kožní problémy, nervozita, nesoustředěnost, afty, žaludeční potíže, pálení žáhy. Návrat elánu a životní energie souvisí mj. s tím, že Vitestin® pomáhá zbavit tělo toxinů, což má zase skvělý vliv na játra.

Denně slýcháme od spokojených zákazníků věty typu: Na můj problém jsem vyzkoušel snad úplně všechno, ale nic nepomohlo. Až Vitestin® mě dal dohromady:

  • Markéta D. Č. Budějovice: Měla jsem 20 let Crohnovu chorobu.

Po třech měsících užívání při Crohnově chorobě ukázala laboratorní vyšetření pokles kalprotektinu na 115-35 µg/g. Po dalším půl roce užívání nového Vitestinu na 13 µg/g. Konečně jsem zdravá a bez léků.

  • Ing. Jana P. Ph.D.: Vitestin velmi pomohl k úpravě a regeneraci zažívání po chemoterapii.

Po ukončení chemoterapie jsem doufala, že se zažívání vrátí do běžného režimu prakticky samo, bohužel to tak jednoduše nešlo. Pak jsem velmi ocenila právě Vitestin, zažívání na začátku užívání a po 14-ti dnech bylo k nepoznání lepší.

  • p. Slivková, Kysucké Nové Město: Vitestin® mě zachránil před operací.

Bola som z dôvodu hnisaveho zápau hrubého čreva a divertikulitídy naplánovaná na chirurgický zákrok a postihnutú časť bolo treba chirurgicky odstrániť. V deň operácie mi oznámili, že sa operácia nevykoná, nie je potrebná nakoľko všetko ustúpilo.

  • František: Po 13 letech utrpení zase s klidem usednout za volant autobusu.

Jako řidič z povolání mohu po 13 letech utrpení zase s klidem usednout za volant autobusu. Už se nebojím jít do práce a vyhlížet, kolikrát a kam budu muset při cestě vyběhnout na „řídkou“. Stačilo tak málo, 15 sklenic Vitestinu.

  • Alena z Prahy: Po opakované léčbě antibiotiky se mi objevily obrovské zažívací potíže.

Oteklo mi břicho, začala jsem mít průjmy a připojily se další problémy s koleny, klouby nervové problémy, padání vlasů slabost ještě vyšší únava. Vůbec nejhorší bylo, že jsem nemohla nic sníst ani rýži nebo vařenou zeleninu. Asi po půl roce užívání se zdravotní stav výrazně zlepšil. Již mohu jíst skoro všechny potraviny. Nyní se mi také zlepšila pleť, bolesti v kolenou i v zádech ustupují a můj jídelníček je opět pestrý bez větších následků - nadýmání a podobně. Vitestin mohu doporučit každému.

Článek byl převzat z odkaz

64 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square

(odebírejte nyní a neunikne Vám žádná akce)

Hledáte inspiraci?

přihlaste se k odběru novinek

a získáte e-knihu receptů zdarma!

 Po potvrzení registrace k newsletteru NATURA IMUNECO získáte e-knihu receptů zdarma.
NATURA IMUNECO, s.r.o. neposkytuje ani neprodává osobní údaje. Pro více informací navštivte naši Politiku ochrany osobních údajů.

DOPRAVA A DORUČENÍ
VAŠE VÝHODY
ZPŮSOB PLATBY
BEZPEČNÝ NÁKUP

Termín realizace objednávky je do 5 pracovních dnů, zpravidla 2 - 3 dny, od okamžiku zaúčtování platby. Náklady na dopravní službu za běžnou zásilku v rámci České republiky, kterou poskytuje zejména PPL s.r.o., jsou od 149 Kč, cena za dopravu zboží na dobírku je s příplatkem 51 Kč.

Po zavolání do vybrané prodejny ve vaší blízkosti Vám připraví zásilku k osobnímu převzetí bez poštovního poplatku. Rychlé a jednoduché vyzvednutí objednávky. Prodejen stále přibývá ... více

V e-shopu VITESTIN můžete pohodlně zaplatit platební kartou nebo platbou předem... více

NATURA IMUNECO

© 2017-2021 NATURA IMUNECO, s.r.o.

SERVIS

Zákaznická linka:  + 420 389 500 001    nebo  +420 777 455 588

NÁVODY

Pondělí - Pátek: 8:00 - 16:00

Spojte se s námi na sociálních sítích

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu vydavatele – NATURA IMUNECO, s.r.o. zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

* všechny ceny jsou uvedeny  v CZK a zahrnují DPH bez nákladů na dopravu

Vitestin
Objednávky
Expedice
Obecné dotazy
Užívání
+420 389 500 001
+420 383 579 181
Odborné dotazy
Výzkumná skupina
+420 777 455 588
 
nebo napište na:
vitestin@vitestin.cz
®