Vylepšujeme přepravu zásilek

Na konci minulého roku jsme Vám rozeslali mnoho zásilek s Vitestiny v krabicích vyrobených na míru z pevné, několikavrstvé lepenky s oddělujícími přepážkami a polepkami „Pozor křehké!“. Dopravci se svěřenými krabicemi nezacházeli vždy úplně předpisově, zvláště v hektickém, předvánočním období.

Proto jsme se rozhodli kvalitu přepravy vylepšit. Vystužili jsme krabice další vrstvou materiálu, který obal zpevní ze všech 6 stran a zároveň umožní pohlcení energie při případném nárazu. Parádní, nové a na míru zhotovené krabice jsme připravili na velikost pro 15 kusů a 6 kusů Vitestinu a tyto krabice budeme odesílat počínaje 19. lednem 2018 Podívejte se na ně do galerie na konci článku!

Objednávky v uvedeném množství jsou ideální z hlediska stability dodání. Pokud si pořídíte menší počet sklenic, nemusíte se obávat. Prázdné místo vyplňujeme jiným materiálem. Přání zákazníka je pro nás rozhodující!

Aby Vám byl Vitestin zase o něco blíž, chystáme se letos navázat spolupráci s prodejnami po celé ČR, kde si jej budete moci zakoupit a rovnou odnést domů. Seznam prodejen budeme postupně zveřejňovat na našich stránkách.

Kromě toho máte možnost osobního odběru v provozovně v Českých Budějovicích. Někteří naši zákazníci si pro Vitestin® jezdí dokonce i na kole.

Bezstarostnou přepravu až k Vám Vám přeje

Ing. Jiří Šuster

jednatel

441 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Sledujte nás
  • Facebook Basic Square
NOVINKY

(odebírejte nyní a neunikne Vám žádná akce)

Hledáte inspiraci?

přihlaste se k odběru novinek

a získáte e-knihu receptů zdarma!

 Po potvrzení registrace k newsletteru NATURA IMUNECO získáte e-knihu receptů zdarma.
NATURA IMUNECO, s.r.o. neposkytuje ani neprodává osobní údaje. Pro více informací navštivte naši Politiku ochrany osobních údajů.

DOPRAVA A DORUČENÍ
VAŠE VÝHODY
ZPŮSOB PLATBY
BEZPEČNÝ NÁKUP

Termín realizace objednávky je do 5 pracovních dnů, zpravidla 2 - 3 dny, od okamžiku zaúčtování platby. Náklady na dopravní službu za běžnou zásilku v rámci České republiky, kterou poskytuje zejména PPL s.r.o., jsou od 149 Kč, cena za dopravu zboží na dobírku je s příplatkem 51 Kč.

Po zavolání do vybrané prodejny ve vaší blízkosti Vám připraví zásilku k osobnímu převzetí bez poštovního poplatku. Rychlé a jednoduché vyzvednutí objednávky. Prodejen stále přibývá ... více

V e-shopu VITESTIN můžete pohodlně zaplatit platební kartou nebo platbou předem... více

NATURA IMUNECO

© 2017-2021 NATURA IMUNECO, s.r.o.

SERVIS

Zákaznická linka:  + 420 389 500 001    nebo  +420 777 455 588

NÁVODY

Pondělí - Pátek: 8:00 - 16:00

Spojte se s námi na sociálních sítích

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©Publikování nebo šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu vydavatele – NATURA IMUNECO, s.r.o. zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

* všechny ceny jsou uvedeny  v CZK a zahrnují DPH bez nákladů na dopravu

Vitestin
Objednávky
Expedice
Obecné dotazy
Užívání
+420 389 500 001
+420 383 579 181
Odborné dotazy
Výzkumná skupina
+420 777 455 588
 
nebo napište na:
vitestin@vitestin.cz
®