top of page

Proč si vypucovat střevo?


malí doktoři čistí střevo

Dnes téměř všechny choroby mají základ v poškozené autoimunitě, poškozeném střevním mikrobiomu. Každou chorobu nazýváme jinak, ale základem právě je poškozené střevní prostředí. Imunitní reakce, které pokud jsou dlouhodobé, přejdou v chronický a systémový zánět, který poté poškodí nějakou tkáň. Podle toho, kterou tkáň poškodí dostane problém název.


Spousta lidí, aniž o tom ví, trpí propustností střeva, kdy do krevního oběhu se dostává něco, co se tam nemá dostávat. Lidé, kteří mají například alergii, mají obrovskou střevní disbiózu a střevní propustnost. Různé patogeny, toxiny, plísně, nestrávené zbytky bílkovin, které začaly ochrannou slizniční vrstvu tenkého střeva a spoje mezi slizničními buňkami narušovat, se dostávají do krevního oběhu a vyvolávají autoimunitní reakce. Vzniká zánětlivé prostředí.

V první řadě je třeba vynechat to, co nás ničí. Stále se trávíme průmyslovým nebo hodně zpracovaným jídlem plným všeho možného, co se nám za posledních 30 let objevilo ve výživě.
Samotná detoxikace stimuluje samoléčebné procesy našeho organismu. Zvyšuje energii a pročišťuje mysl. Odstraňuje toxické látky, které vše v těle hromadí a usazují v orgánech a potom brání buňkám přijmout výživu.


Vyzkoušejte kúru s Vitestinem® na 6-15 dní a nastartujte samouzdravující proces celého zažívacího ústrojí.
 

Vitestin® pomáhá při detoxikaci spolu s ní stimulovat samoléčebné procesy organismu. Odstraňuje toxické látky, které vše v těle hromadí a usazují v orgánech a potom brání buňkám přijmout výživu.


Obsahuje více než 10 bylin (protizánětlivé, hojivé, na trávení, antivirové, antibakteriální a antiparazitické), které působí svou energií a potenciálem ve prospěch střevního mikrobiomu. Na zažívání prospěšná Aloe Vera a osmiletý ženšen pravý přispívá k vitalitě a regeneraci organismu.


Víte, že...


  • Je čistě přírodní, vhodný i pro diabetiky, celiaky i zcela zdravé jako prevence.

  • Dokáže harmonizovat střeva a zažívání i při těžkých problémech zažívacího ústrojí.

  • Aby byla přirozenost a čistota nápoje zachována je balený do skla.

  • Úplně nejdůležitější je hustá struktura, která umožňuje bylinám dostatečně dlouho působit na všech potřebných místech zažívacího traktu.

  • Celá substance je energeticky vyladěná a vyzkoušená pomocí vlastního výzkumu.

  • Vitestin® mimo harmonizace zažívání pomáhá střevům v očistě, zbaví je toxinů, má skvělý vliv na játra.

 


Prokázané vedlejší účinky:

pozitivní vliv na pleť, vlasy, nehty, klouby, imunitu, psychiku, spánek...


Doporučujeme

celou kúru v rámci prevence 2x ročně opakovat.Změna se rozhodně vyplatí. Další rady k vaření najdete také v kuchařce, kterou si můžete stáhnout zdarma.


Regenerace střev


Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Štítky:

217 zobrazení
Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
bottom of page